۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
بازدید:۷۶۶۰
صد آنلاین | ربودن یک زن در رفسنجان با دخالت پلیس و مرگ یکی از گروگانگیران و رهایی گروگان پایان یافت.
کد خبر : ۹۷۰۶۵

به گزارش  صد آنلاین ، عصر روز پنجشنبه 14 تیر گزارش یک گروگانگیری در شهر رفسنجان به پلیس اعلام شد.

 

 

 

 

مرد جوانی وحشت زده به مأموران گفت سرنشینان یک خودرو که چند زن و  مرد بودند همسرش را به زور سوار کرده و متواری شده اند.

پس از آن بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند و با توجه به تعقیب خودروی گروگانگیران در حالی که سعی داشتند خودرو را متوقف کنند به راننده دستور ایست دادند اما راننده با سرعت فرار کرد.

بنابراین مأموران اقدام به شلیک هوایی کردند اما باز هم متهمان بی توجه به فرار ادامه دادند تا اینکه سرانجام در جریان تعقیب و گریز مأموران به سمت خودرو شلیک کردند که این بار گلوله به یکی از زنان سرنشین خودرو اصابت کرد و وی جان باخت. در ادامه نیز خودرو متوقف شد و با رهایی گروگان سایر متهمان دستگیر شدند.

 مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان در اطلاعیه‌ای ضمن تشریح این عملیات اعلام کرد: عصر روز پنجشنبه در پی تماسِ شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و درخواست کمک در رابطه با وقوع آدمربایی همسرش توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو، نزدیک‌ترین واحد گشت انتظامی به محل اعزام شد و پس از شناسایی اولیه خودروی مورد نظر در صدد توقیف آن برآمدند اما راننده این خودرو که از اراذل و اوباش با سابقه است، بدون توجه به هشدار پلیس اقدام به فرار کرد.

مأموران به منظور متوقف ساختن این خودرو با رعایت قانون به کارگیری سلاح مجبور به تیراندازی شده که پس از متوقف شدن خودرو، فرد گروگانگیر را دستگیر و گروگان را آزاد کردند. همچنین زن جوانی که یکی از چند سرنشینِ این خودرو بود جان باخت.

تحقیقات تکمیلی پلیس درباره ابعاد دیگر این گروگانگیری ادامه دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها