۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۷
بازدید:۲۷۳
فرار دو مرد به ترکیه برای مهاجرت به  آلمان باعث شد تحقیقات برای بازگردان آنها به کشور آغاز شد.
کد خبر : ۹۷۰۲۳

فرار دو مرد به ترکیه برای مهاجرت به  آلمان باعث شد تحقیقات برای بازگردان آنها به کشور آغاز شد.

 

 


 چند روز پیش زن جوانی پس از ساعت اداری و در وقت کشیک دادسرای امور جنایی تهران به این دادسرا مراجعه کرد و از فرار شوهر خودش به نام حسن و شوهرخواهر همسرش خبر داد.

 

 

این زن گفت: شوهر من با داماد خودشان بدون اطلاع من و خواهر شوهرم از خانه فرار کرده‌اند،‌ آنها برای رسیدن به رویای زندگی در آلمان ما را ترک کرده‌اند.

 

 

این زن در مورد آخرین باری که شوهرش را دید، گفت: من و حسن سرایدار ساختمانی در شمال تهران بودیم. شوهرم عصر سه‌شنبه از خانه بیرون رفت. به من گفت برای خرید می‌رود اما دیگر برنگشت و تلفنش هم خاموش است.

 

 

این زن همچنین گفت: همه جا را گشتم و شوهرم را پیدا نکردم. بعد به خانه خواهرشوهرم رفتم و آنجا بود که متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است. خواهر شوهرم گفت شوهر او به نام کاوه هم که آرایشگر است از سرکار به خانه برنگشته است. برای همین به محل کار او رفتیم و دیدیم در مغازه بسته است. از همسایه‌ها پرسیدیم و گفتند کاوه یک هفته قبل مغازه را پس داده و کسی هم از او خبر ندارد.

 

 

این دو زن پیش از اینکه به دادسرای جنایی مراجعه کنند همچنان منتظر بودند تا اینکه روز چهارشنبه یکی از دوستان شوهرانشان نزد آنها رفت و خبر داد شوهرانشان با او صحبت کرده‌اند. او گفت: آنها برای رفتن به آلمان از طریق هوایی به ترکیه رفته‌اند.

 

 

در پی شکایتی که دو زن مطرح کردند تحقیقات آغاز و معلوم شد حسن دو سال است ازدواج کرده و فرزندی ندارد و کاوه هم که مدت بیشتری است ازدواج کرده دو بچه خردسال دارد. مرد آرایشگر خودروی خود را که 500 میلیون تومان ارزش داشت  همراه طلاهای همسرش فروخته و حتی موجودی کارت‌های بانکی‌اش را هم خالی کرده است. مرد سرایدار هم طلاهای همسر خود را برداشته و حساب بانکی‌شان را خالی کرده و از ایران رفته‌اند.

اکنون با دستور قضایی، تحقیقات پلیسی برای انتقال این دو مرد که از خانه فرار کرده‌اند، آغاز شده است.

 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها