۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰
بازدید:۷۲۹
صد آنلاین | سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک سارق طلافروشی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم طلای بدلی و نیم کیلو مواد مخدر کشف شد.
کد خبر : ۹۶۸۹۵

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ امیر هوشنگ امیری اظهار داشت: پیرو اخبار واصله مبنی بر یک فقره بدل اندازی به یکی از طلافروشی‌ها در محدوده حوزه استحفاظی کلانتری ۱۰۲ پاسداران، شناسایی و دستگیری این فرد کلاهبردار در دستور کار تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

 

 

 

 

 

وی بیان کرد: با بررسی این کلاهبرداری مشخص گردید فردی حدوداً ۴۰ ساله برای فروش یک عدد شمس طلا به طلافروشی مراجعه که با فریب متصدی مغازه یک عدد شمش تقلبی با روکش طلا را به وی فروخته و پس از دریافت وجه از محل خارج شده است که عوامل تجسس کلانتری با رصد دوربین‌های مداربسته واحد صنفی و اقدامات فنی پلیسی، هویت متهم را شناسایی و مشخص شد که متهم حرفه‌ای و سابقه دار است.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: مأموران با شیوه‌های نوین پلیسی مخفیگاه متهم را کشف نموده و پس از اخذ دستور قضائی وارد مخفیگاه شده و موفق به دستگیری متهم و کشف حدود نیم کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک مقداری طلاهای بدلی که برای فروش به واحدهای صنفی آماده نموده بود کشف شد.

سرهنگ امیری با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون ۲ نفر از شکات شناسایی که از این شکات ۷ میلیارد ریال به این شیوه کلاهبرداری شده و تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهم و شناسایی مالباختگان و شکات دیگر در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها