آخرین اخبار
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۰
بازدید:۹۲
صد آنلاین | رئیس‌ رژیم صهیونیستی به اختلافات اخیر بین این رژیم و آمریکا بر سر تأمین و ارسال تسلیحات آمریکایی به اسرائیل اذعان کرد.
کد خبر : ۹۶۸۱۰

به گزارش صد آنلاین ، «اسحاق هرتزوگ» که در مراسم سالگرد استقلال آمریکا سخنرانی می‌کرد، با اشاره به این اختلاف گفت: «مانند هر خانواده‌ای، همیشه بر سر همه مسائل اتفاق‌نظر وجود ندارد و این موضوع طبیعی است. اختلاف‌نظرها بنیان عمیق اتحاد و دوستی ما را تضعیف نمی‌کند. این اتحاد، ما را به مواضع مشترک متصل نگه داشته و منافع حیاتی دو طرف را پیش می‌برد».

 

 

 

 

هرتزوگ افزود که به نمایندگی از اسرائیل از حمایت‌های گسترده آمریکا بعد از هفتم اکتبر که به شکل‌های گوناگون ارائه شده است، تقدیر می‌کند. 

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز چند روز پیش با اذعان به این شکاف، مدعی شده بود که اختلاف این رژیم با واشنگتن بر سر روند ارسال تسلیحات به نظامیان صهیونیست در آینده نزدیک حل و فصل خواهد شد.

وی در نشست دولت رژیم صهیونیستی گفت: «حدود چهار ماه پیش، شاهد کاهش چشم‌گیری در عرضه تسلیحات از آمریکا به اسرائیل بودیم. ما تمامی توضیحات لازم را ارائه کردیم اما تغییری در وضعیت ایجاد نشد».

نتانیاهو با انتقاد مجدد از کاهش روند ارسال سلاح‌‌ توسط آمریکا به نظامیان اسرائیل، گفت که معتقد است اختلاف با واشنگتن بر سر این مسأله به زودی حل می‌شود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها