آخرین اخبار
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۱
بازدید:۳۷۳
صد انلاین | یانگ‌وانگ U ۹ به‌تازگی در نوربرگ رینگ مشاهده شده است. این ابر خودروی برقی چینی که توسط برند BYD با حمایت وارن بافت ساخته شده، یک خودروی قدرتمند برقی است که بسیاری از پرچم‌داران نوربرگ رینگ را تهدید به شکست کرده است.
کد خبر : ۹۶۷۸۹

به گزارش صد انلاین ، اخیراً کانال یوتیوب CarSpyMedia نگاهی به دو خودروی الکتریکی یانگ‌وانگ U ۹ در پیست محبوب آلمان معروف به جهنم سبز انداخته که از پوشش‌های استتار شطرنجی برای مخفی کردن هویت خود استفاده می‌کردند. بدیهی است که BYD در حال آزمایش خودروی U ۹ از نظر هندلینگ و عملکرد است.

 

 

 

با وجود اینکه یانگ‌وانگ U ۹ قدرت کمتری نسبت به ریماک نورا، رکورددار ابر خودرو‌های برقی دارد، همچنان می‌تواند با این نوع خودرو‌ها رقابت کند. BYD ادعا می‌کند که می‌تواند از صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را تنها در ۲٫۳ ثانیه طی کند و به سرعت ۳۰۸ کیلومتر بر ساعت برسد.

چینی‌ها به جهنم سبز آمدند! / تهدیدی برای پادشاهان قدرت و سرعت؟

با این حال، بزرگ‌ترین دارایی یانگ‌وانگ U ۹ هندلینگ آن است. فراتر از قطعات آئرودینامیکی خود، این ابر خودروی الکتریکی دارای سیستم کنترل بدنه هوشمند DiSus-X است که می‌تواند به صورت الکترونیکی حرکت سیستم تعلیق را تا ۲٫۹۵ اینچ تنظیم کند. این ویژگی می‌تواند یک برگ برنده ویژه برای این خودروساز چینی به حساب بیاید.

چینی‌ها به جهنم سبز آمدند! / تهدیدی برای پادشاهان قدرت و سرعت؟

رکورد‌های نوربرگ رینگ همیشه تیتر یک خبر‌ها بوده است، بنابراین دور از ذهن نیست که باور کنیم یانگ‌وانگ U ۹ قصد دارد به لیست خودرو‌های سریعی که در پیست آلمان حضور داشتند، بپیوندد.

چینی‌ها به جهنم سبز آمدند! / تهدیدی برای پادشاهان قدرت و سرعت؟

رکورد کنونی ریماک نورا در نوربرگ رینگ ۷:۰۵.۲۹۸ است. آیا U ۹ می‌تواند این ابر خودرو را شکست دهد یا نه؟ باید منتظر ماند و دید.

چینی‌ها به جهنم سبز آمدند! / تهدیدی برای پادشاهان قدرت و سرعت؟

لازم به ذکر است که تحویل U ۹ در سال جاری با قیمت ۲۳۳ هزار دلار (۱۴ میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان) و با ۱۳۰۰ اسب بخار قدرت آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها