آخرین اخبار
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۱
بازدید:۲۲۰
صد انلاین | شبکه MSNBC در گزارشی گفت که حزب‌الله در نبرد آینده هر نقطه‌ای در فلسطین اشغالی را هدف قرار خواهد داد و مقابله با موج موشک‌باران برای سامانه گنبد آهنین بسیار دشوار خواهد بود.
کد خبر : ۹۶۷۸۵
 

به گزارش صد آنلاین ، شبکه MSNBC آمریکا در گزارشی در خصوص قدرت حزب‌الله لبنان در جنگ احتمالی با رژیم اسرائیل گفت که حزب‌الله اکنون 200 هزار موشک در اختیار دارد که برخی از آن‌ها هر نقطه‌‌ای که حزب‌الله بخواهد را هدف قرار خواهند داد.

 

 

 

 

این شبکه افزود: «حزب‌الله در سال 2006 یک شکست راهبردی را بر اسرائیل متحمل کرد، اما جنگ بعدی طوری خواهد بود که جنگ 2006 یک نبرد آرام به نظر برسد».

شبکه MSNBC  تأکید کرد: «حزب الله در سال 2024، بزرگتر، مسلح‌تر، با تجربه‌تر و از نظر سیاسی قوی‌تر از حزب الله در سال 2006 است».

در ادامه این گزارش آمده است: «این حزب به طور فزاینده‌ای به ارتش شبیه شده است، زیرا دارای 200 هزار موشک با بردهای مختلف است و برخی از این موشک‌ها می توانند به هر نقطه‌ای در اسرائیل برسند و زیرساخت‌های غیرنظامی را مانند فرودگاه‌ها، بنادر، شبکه‌های برق و نیروگاه‌های انرژی را هدف قرار دهند و پس از آن میلیون‌ها اسرائیلی در پناهگاه‌ها زندگی خواهند کرد در حالی که شهرهای بزرگ این کشور از تل‌آویو تا حیفا در معرض رگبار موشک‌هایی هستند که خنثی کردن آن برای سامانه گنبد آهنین دشوار خواهد بود».

 

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها