آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۹
واتساپ با هوش مصنوعی ساخت تصویر پروفایل‌ را خلاقانه‌تر می‌کند
بازدید:۱۹۱
واتساپ با قابلیتی جدید وارد میدان شده است که به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از هوش مصنوعی (AI) عکس پروفایل‌های منحصر‌به‌فردی ایجاد کنید.
کد خبر : ۹۶۷۲۵

اولین تأثیرگذاری در دنیای آنلاین اهمیت دارد و عکس پروفایل معمولاً اولین چیزی است که افراد می‌بینند؛ اما اگر عکس دلخواهتان را ندارید یا می‌خواهید عکس پروفایلتان خلاقانه‌تر شخصیت شما را نشان دهد، چه می‌کنید؟

 

 

تصور کنید خودتان را به‌عنوان فضانورد در حال کاوش در ماه یا ابرقهرمان در حال نجات‌دادن زمین توصیف می‌کنید. با عکس‌های پروفایل مبتنی‌بر هوش مصنوعی واتساپ، این توصیف می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

 

 

در اینجا ایده‌ی اصلی این است: شما توضیح نوشتاری درباره‌ی عکس‌ پروفایل دلخواهتان را ارائه می‌دهید. این می‌تواند هر چیزی باشد؛ از لباس و مدل مو تا محیطی خارق‌العاده. سپس، هوش مصنوعی واتساپ از توضیحات شما استفاده و با کمک آن‌ها تصویری منحصر‌به‌فرد برای شما ایجاد می‌کند.

 


یکی از مزایای مهم تصاویر پروفایل ایجاد‌شده‌ی هوش مصنوعی، افزایش حریم خصوصی است. شما می‌توانید بدون نشان‌دادن ظاهر واقعی‌تان، به‌صورت خلاقانه خود را معرفی کنید. بااین‌حال، شایان ذکر است که درحال‌حاضر، این ویژگی‌های هوش مصنوعی فقط در مناطق خاصی دردسترس هستند. امیدواریم این موضوع در آینده تغییر کند تا همه بتوانند از این ابزار خلاقانه لذت ببرند.

 

 

تصاویر پروفایل مبتنی‌بر هوش مصنوعی واتساپ با اجازه‌دادن به کاربران برای به‌نمایش‌گذاشتن شخصیت خود به روشی سرگرم‌کننده و خلاقانه، ظرفیت‌های تغییر نحوه‌ی ارائه‌ی خودمان در فضای آنلاین را دارد. در‌حالی‌که هنوز موانع توسعه‌ای وجود دارد که باید بر آن‌ها غلبه کرد، یک موضوع واضح است: نحوه‌ی استفاده‌ی ما از پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی به‌زودی بسیار خلاقانه‌تر و کاربرمحورتر خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها