آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۳
بازدید:۱۲۳۰
صد انلاین | فرمانده انتظامی ری از اجرای طرح کنترل و نظارت صنوف پوشاک و برخورد با فروشندگان و تولیدکنندگان لباس‌های مشکی با آرم و علائم شیطان پرستی و نامتعارف در بازارهای حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) خبر داد و گفت: برای ۱۸ واحد صنفی نیز اخطار پلمب صادر شد.
کد خبر : ۹۶۷۰۹

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ محمدقاسم طرهانی ظهر امروز در حاشیه برخورد با فروشندگان البسه مشکی با طرح‌های موهوم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه‌به اینکه یکی از اهداف دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی ایران به انحراف کشاندن جوانان و نفوذ از راه فرهنگی و دینی است ازاین‌رو اخبار و اطلاعات واصله تعدادی از واحدهای صنفی و تولیدی پوشاک اقدام به تولید و عرضه البسه مشکی رنگ با توجه به نزدیکی ماه ایام ماه محرم با آرم و علائم هنجارشکن و نامتعارف می‌کنند.

 

 

 

 

 

وی افزود: به همین منظور با هماهنگی مراجع قضائی اجرای طرح نظارت و کنترل واحدهای تولیدی و صنوف توسط پلیس اماکن این فرماندهی با جدیت در سطح بازار شهرری و اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) از ۲۸۰ واحد صنفی و تولیدی بازدید انجام شد و برای ۱۸ واحد صنفی نیز اخطار پلمب صادر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: در این راستا بیش از ۳۰ دست البسه با آرم و علائم شیطان پرستی و نامتعارف کشف و متصدیان متخلف پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

سرهنگ طرهانی در پایان با تأکید به استمرار طرح‌های نظارتی و کنترلی صنوف و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح‌ها، خاطرنشان کرد: از عموم شهروندان درخواست می‌شود ضمن رعایت و حفظ حرمت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، در خرید لباس مشکی و محرمی از خرید هرگونه البسه نامتعارف برای خود و فرزندان خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه فروش و تولید البسه نامتعارف از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها