آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲
بازدید:۱۰۳
صد انلاین | ستاد جلیلی از بازداشت یک نفر خبر داد که به هواداران پزشکیان توهین کرده بود خبر داد.
کد خبر : ۹۶۶۷۳

به گزارش صد  آنلاین  ، به نقل از عصرایران، خبر بازداشت از سوی ستاد جلیلی منتشر شده است. ستاد جلیلی نیز رفتار این هوادار را توهین آمیز اعلام کرده است.

 

 

 

 

ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در استان آذربایجان شرقی در خصوص توهین یکی از هواداران جلیلی به طرفداران پزشکیان اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به استحضار مردم شریف مرند می‌رساند عصر روز سه‌شنبه برنامه‌ای توسط ستاد جوانان دکتر جلیلی با محوریت رای اولی و دانش‌آموزان تدارک دیده شده بود که در اواسط برنامه و هنگام پرسش و پاسخ آزاد متاسفانه فردی که در رده سنی برنامه و جزو مدعوین نبوده و مسئولیتی هم در ستاد آقای دکتر جلیلی نداشته است، به سمت سن و میکروفون برنامه رفته و با ایجاد اخلال در متن برنامه برای دقایقی سخنان موهن و غیر قابل قبولی بیان کرده است که این مسئله بلافاصله با واکنش مجری برنامه مواجه بوده است.

علاوه بر این به دلیل سخنان موهن و ایجاد اخلال در جریان برنامه و احتمال وجود برنامه‌ریزی قبلی و یا تحریک برای انجام چنین حرکتی، ستاد دکتر جلیلی ضمن شکایت از این فرد از مسیر قانونی این مسئله را پیگیری خواهد نمود.

خط مشی گفتمان دکتر جلیلی احترام به تمام آحاد مردم و طرفداران کاندیداها می‌باشد و شکسته شدن این خط قرمز را به‌هیچ‌وجه تحمل نخواهد نمود.

گفتنی است فرد توهین کننده بازداشت شده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها