آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۸۰
صد انلاین | فرمانده انتظامی رباط‌کریم از کشف انبار دپوی ۱۰ هزار عدد انواع لوازم‌خانگی قاچاق خارجی و شناسایی کامیون یخچال‌دار ۲۰ با تن گوشت فاسد قبل از عرضه به بازار خبر داد.
کد خبر : ۹۶۶۳۵
 

 به گزارش صد انلاین  ، سرهنگ تیمور کلانتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی انبار کالای قاچاق، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی سودجو در یکی از محله‌های شهر رباط‌کریم، اقدام به دپوی کالای قاچاق لوازم‌خانگی می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی رباط‌کریم قرار گرفت.

 

 

 

 وی افزود: مأموران پلیس با انجام اقدامات فنی، محل دپوی لوازم‌خانگی را شناسایی و با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازدید از انبار و بار خودروی کامیون پارک شده در محل، 10 هزار عدد انواع لوازم‌خانگی قاچاق خارجی کشف شد.

 فرمانده انتظامی رباط‌کریم با بیان اینکه کارشناسان ارزش لوازم‌خانگی را 100 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

دستگیری 2 سارق سابقه‌دار مشاعات ساختمانی شهرری

کشف20 تن گوشت فاسد قبل از عرضه به بازار

 سرهنگ کلانتری با اشاره به کشف گوشت فاسد اظهار داشت: با به‌دست‌آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک محموله گوشت گوسفندی پس از گذشت چندین روز فاسد شده و عوامل واردکننده آن قصد توزیع گوشت‌های فاسد در بازار مصرف را دارند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: مأموران انتظامی پس از انجام اقدامات فنی و بررسی صحت‌وسقم آن، به همراه نمایندگان اداره نظارت بر بهداشت عمومی و دامپزشکی شهرستان رباط‌کریم و با هماهنگی مقام قضائی، موفق به کشف 20 تن گوشت گوسفندی فاسد از کامیون یخچال‌دار شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش گوشت فاسد کشف شده را 120 میلیارد ریال برآورد و در این راستا یک نفر دستگیر و جهت تحقیقات به پلیس آگاهی رباط‌کریم منتقل شد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها