آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
پاسخ لژیونر اروپایی به پیشنهاد پرسپولیس
بازدید:۱۸۴۲
مهاجم سابق پرسپولیس در مذاکره با باشگاه پرسپولیس وقت بیشتری خواست
کد خبر : ۹۶۶۱۰

همان طور که شب گذشته در خبری اختصاصی از جلسه علی علیپور با باشگاه پرسپولیس خبر دادیم، این جلسه عصر دیروز در محلی خارج از باشگاه پرسپولیس برگزار شده است.


علیپور که به نظر می رسد پیشنهادهای مالی خوبی از دو باشگاه استقلال و به ویژه تراکتور دارد پیش بینی می کرد با پیشنهاد مالی بهتری از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شود اما وقتی متوجه شد سقف رقم دریافتی های باشگاه پرسپولیس رقمی بین 20 تا 21 میلیارد است اعلام کرد برای گرفتن تصمیم نهایی نیاز به زمان بیشتری دارد.

تصور علیپور این بود با توجه به این که بازیکن لژیونر است و تیم های دیگر پیشنهاد 40 میلیاردی به او داده اند، او می تواند با قراردادی 30 میلیاردی و با 10 میلیارد تخفیف راهی پرسپولیس شود اما عصر دیروز متوجه شد که باید به تیم سابق اش 20 میلیارد تخفیف بدهد و به همین دلیل از مدیران پرسپولیس برای گرفتن تصمیم نهایی کمی وقت خواست.

گفتنی است علی علیپور همواره در سال های اخیر در گفتگو با رسانه ها اعلام کرده بود دوست دارد بار دیگر به پرسپولیس برگردد و از پیشنهاد این تیم در هر شرایطی استقبال می کند. از این رو باید منتظر بود و دید او درنهایت با پیشنهاد کمتر پرسپولیسی ها کنار می آید یا همچون ترابی و بقیه بازیکنان تصمیم میگیرد فوتبالش را در تراکتور یا حتی استقلال دنبال کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها