۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶
بازدید:۴۴۰
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 15 هزار قلم لوازم آشپزخانه قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از 7 میلیارد تومان برآورد نموده اند.
کد خبر : ۹۶۵۷۵

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده جنوب تهران شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کالای قاچاق خارجی در انباری در دولت آباد تخلیه و دپو گردیده که کالای خارجی را توسط خودروهای شوتی از شهرهای جنوبی توسط وانت به این مکان منتقل و سپس به بازار ارسال می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نگردیده و مشاهده می نمایند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع رنده، جا ادویه ای، کتری و قوری، سرویس قابلمه، کارد چنگال، فلاسک چای و... در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید اسناد گمرکی مربوط به سالهای گذشته می باشد و مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی می باشد.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل: تعداد 15.000 قلم انواع لوازم آشپزخانه  محصول کشور چین بوده که سوله انبار پلمب، پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهمین به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 7 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: قاچاق کالا و ارز باعث اختلال در برنامه ریزی های اقتصادی و افزایش تورم در جامعه میگردد. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های 02166747343 ویا 09999871392 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها