آخرین اخبار
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
بازدید:۵۹۴۶
صد آنلاین | مرد 66ساله که متهم به قتل 2زن در لندن بود، در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.
کد خبر : ۹۶۵۵۵

 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از میرر، 14فوریه 2022 در روز ولنتاین، کارل کوپر 66ساله، نامزد سابقش نائومی هانت 41ساله را در خانه‌اش در شهرک پلامستد لندن با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند و از محل جنایت فرار کرد. هیچ‌کس شاهد این جنایت نبود و با پیدا شدن جسد مقتول توسط همسایه‌ها پلیس راهی خانه مقتول شد و جسد زن 41ساله را که روی کاناپه افتاده بود، پیدا کرد.

 

 

  •  

کارآگاهان در بررسی‌های خود متوجه شدند که نائومی (مقتول) از چند روز قبل از مرگش بارها با پلیس تماس گرفته و ادعا کرده که نامزدش کارل او را تعقیب می‌کند و وی از او می‌ترسد. با این اطلاعات، پلیس حدس زد که قاتل، نامزد 66ساله اوست و تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شد تا اینکه 4روز بعد، تنها مظنون جنایت دستگیر شد. کارل در بازجویی‌ها قتل نائومی را انکار کرد و پلیس که نتوانسته بود اسناد و مدارک انکارناپذیری علیه او پیدا کند، وی را آزاد کرد.

16‌ماه از این حادثه می‌گذشت و هنوز قاتل نائومی دستگیر نشده بود که زنی به نام فیونا هولم 48ساله به طرز عجیبی ناپدید شد. خانواده‌اش پلیس را در جریان قرار دادند و در تحقیقات مشخص شد که او با فردی به نام کارل نامزد کرده بود.

وقتی معلوم شد که کارل همان مردی بوده که 16ماه قبل به اتهام قتل نامزدش نائومی دستگیر و سپس آزاد شده بود، مأموران بار دیگر سراغ وی رفتند. در بازرسی خانه کارل، لکه‌های خون روی لباس، دیوارها و مودم وای‌فای اتاق نشیمن پیدا شد. در حیاط خانه نیز یک تلویزیون شکسته که مخفی شده بود و لباس‌های خون‌آلود سوخته پیدا شد. بعد از آزمایش‌های دی‌ان‌ای مشخص شد که آثار خون متعلق به فیونا (زن گمشده) است. همه شواهد نشان می‌داد که این زن به قتل رسیده است و براین‌اساس، روز گذشته جاستیس جانسون، قاضی دادگاه سلطنتی، کارل را به قتل 2 زن متهم و وی را به حبس ابد محکوم کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها