آخرین اخبار
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۰
بازدید:۳۲۰
صد آنلاین | مناطقی در حومه‌های حلب و ادلب سوریه شاهد تظاهرات افراد مسلح علیه ارتش ترکیه و یورش‌ به ساختمان‌های تحت کنترل ترکیه بود. این درگیری‌ها چندین زخمی و کشته برجای گذشته است.
کد خبر : ۹۶۴۵۲
 
 
به گزارش صد آنلاین ، مناطقی در حومه‌های حلب و ادلب سوریه شاهد تظاهرات افراد مسلح علیه ارتش ترکیه و یورش‌ به ساختمان‌های تحت کنترل ترکیه بود. این درگیری‌ها چندین زخمی و کشته برجای گذشته است.
 
 
 
 
 
 
در جریان تظاهرات گسترده افراد مسلح در حومه‌های ادلب و حلبِ سوریه علیه ارتش ترکیه درگیری‌های شدیدی رخ داد که به زخمی شدن ده‌ها تَن منجر شد. به گزارش ایسنا، ارتش ترکیه و افراد مسلح در «عفرین» در گذرگاه باب‌السلامه درگیر شدند و این افراد به خودروهای زرهی ترکیه تیراندازی کردند. افراد مسلح به مقر فرمانداری وابسته به ترکیه در منطقه عفرین و مقرهای ارتش ترکیه یورش بردند که در جریان آن تعدادی از افراد مسلح زخمی شدند. همچنین برخی منابع از کشته شدن ۲ تن از افراد مسلح و زخمی شدن ده‌ها تن در عفرین خبر می‌دهند. صدای انفجارهایی نیز به دلیل استفاده از آرپی‌جی به گوش رسیده است. در منطقه «الاتارب» ارتش ترکیه تظاهراتی را سرکوب کرد که در جریان آن ده‌ها فرد مسلح زخمی شدند.
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها