آخرین اخبار
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
بازدید:۱۵۷
صد انلاین | بر اساس جدیدترسن گزارش های هواشناسی تهران در محاصره گاز اوزن درآمده است.
کد خبر : ۹۶۳۵۶
 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از فرارو، اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش دما و آلاینده ازن از فردا (۱۳ تیرماه) و آغاز بارش‌های رگباری از جمعه (۱۵ تیرماه) خبر داد.

 

 

 

 

 

 

براساس تحلیل الگو‌های همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی وضعیت جوی استان تهران برای امروز (۱۲ تیرماه) در برخی مناطق به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه‌ای، در نواحی مستعد بارش تگرگ و در پاره‌ای نقاط به‌ویژه جنوب و غرب استان گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

 همچنین از فردا تا روز جمعه (۱۳ تا ۱۵ تیرماه) جوی نسبتا آرام به همراه روند افزایشی دما و افزایش نسبی بعضی آلاینده‌های جوی مانند ازن و از بعد از ظهر جمعه بروز ناپایداری‌های جوی و بارش‌های رگباری باران به همراه رعد و برق و وزش باد در نیمه شمالی بویژه ارتفاعات استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۳ تیرماه) کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، در بعضی ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۱۴ تیرماه) کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای ۳۷ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 
 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها