آخرین اخبار
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۹
وام فوری 500 میلیونی این بانک بدون ضامن برای همه با 4 شرط
بازدید:۳۸۹
بانک اقتصاد نوین در قالب طرحی جدید تحت عنوان «اعتبارینو» تا سقف 500 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد، وام بدون ضامن پرداخت می‌کند.
کد خبر : ۹۶۳۴۲

بر اساس این طرح، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از اعتبار اهدائی در این طرح از فروشگاه‌های طرف قرار داد بانک اقتصاد نوین خرید کنند.

متقاضیانی واجد شرایط دریافت این وام هستند که دارنده حساب‌های بلندمدت در بانک اقتصاد نوین و سرمایه‌گذ واحد‌های صندوق‌های با درآمد ثابت این بانک باشند. البته متقاضی برای دریافت این وام نباید به بانک بدهکار بوده و یا چک برگشتی داشته باشد.
جزییات و شرایط وام نیم میلیارد تومانی اعتبارینو

    متقاضیان وام اعتبارینو می‌توانند تا 80 درصد مبلغ سپرده خود و تا سقف 500 میلیون تومان تسهیلات را دریافت کنند.
    شایان ذکر است که برای دریافت این وام نیازی به معرفی ضامن نبوده و حساب سپرده بلندمدت متقاضی به عنوان ضمانت مسدود خواهد شد.
    متقاضیان می‌توانند واحد‌های صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت بانک اقتصاد نوین را به عنوان وثیقه دریافت این وام قرار دهند.
    سود سپرده‌های یک ساله، 2 ساله و 3 ساله بانک اقتصاد نوین، به ترتیب حدود 20.5، 21.5 و 22.5 درصد است و زمانیکه سپرده‌ها، برای تضمین وام مسدود می‌شوند، این سود به آن تعلق می‌گیرد.

مبلغ اقساط وام اعتبارینو بانک اقتصاد نوین

به نقل از تجارت نیوز، بازپرداخت وام اعتبارینو با نرخ سود 23 درصد به انتخاب متقاضی سه تا 36 ماهه بوده و متقاضی می‌تواند به صورت یک‌جا نیز این وام را تسویه کند.

در این رابطه اگر متقاضی پرداخت قسطی را انتخاب کند، برای بازپرداخت وام نیم میلیاردی باید ماهانه حدود 19 میلیون و 354 هزار تومان قسط پرداخت کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها