آخرین اخبار
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
بازدید:۱۵۱۳۴
صد انلاین | پرونده مرد شروری که به اتهام قتل یک پسر نوجوان در یکی از روستاهای مازندران دستگیر شده، با شکایت چند خانواده دیگر مبنی بر آزار و اذیت پسرانشان توسط قاتل وارد فاز جدیدی شد.
کد خبر : ۹۶۲۵۲
 

به گزارش صد انلاین ، رسیدگی به این پرونده از اواسط اردیبهشت امسال با شکایت یک خانواده مبنی بر گم شدن پسر ۱۵ ساله‌شان آغاز شد.خانواده این پسر نوجوان عنوان کردند که او ساعت ۱۰ صبح روز ۱۵ اردیبهشت به بهانه دیدن دوستانش از خانه خارج شده و پس از تماس‌های مکرر پدرش برای برگشتن به خانه جواب منطقی نداده و بعد از آخرین صحبتش تلفن او ساعت ۱۴ همان روز برای همیشه از دسترس خارج شده است.

 

 

 

 

 

 با این شکایت، پلیس وارد عمل شد تا اینکه چند روز بعد پسر جوانی که از دوستان نوجوان گمشده بود، راز قتل او را به دست مردی ۶۰ ساله فاش کرد.

در ادامه پلیس دریافت مرد میانسال در محله اسم و رسم خوبی ندارد و بیشتر ساکنان منطقه از او شاکی هستند بنابراین وی دستگیر شد اما متهم در بازجویی‌ها مدعی شد با همدستی پسر جوانی که او را لو داده قتل را مرتکب شده‌اند.

در ادامه نیز مشخص شد این مرد شرور با به دام انداختن پسران نوجوان از آنها سوءاستفاده می‌کرده و در حالی که قصد داشته از مقتول نیز سوءاستفاده کند با مقاومت وی روبه‌رو شده و با همدستی همان پسر جوان همدستش او را کشته‌اند و جسدش را در منطقه میانکاله دفن کرده‌اند.

بدین ترتیب، با دستگیری همدست مرد شرور، وی مدعی شد در قتل دست نداشته است، اما هر دو متهم روانه زندان شدند. مأموران با حضور در محل جنایت جسد پسر نوجوان را که دست و پاهایش بسته شده بود از زیر خاک بیرون کشیدند.

بررسی‌های پلیسی نشان از آن دارد این مرد که به خفاش روستا معروف شده، با اغفال پسران کم‌سن و سال آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و حتی از آنها فیلم و عکس گرفته است و با تهدید به انتشار این تصاویر سیاه به رابطه‌اش با آنها ادامه می‌داده است. با مراجعه چند خانواده دیگر و شکایت از این مرد شرور تحقیقات در این پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها