آخرین اخبار
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۴
بازدید:۳۳۴
صد آنلاین | اعضای باند جعل که با حواله های جعلی تراکتور میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده بودند دستگیر شدند.
کد خبر : ۹۶۱۲۴

 

به گزارش صد آنلاین ، سردار حمید هداوند اظهار کرد: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد مبنی بر اینکه یک نفر اقدام به تهیه اوراق جعلی و فروش حواله تراکتور نموده و به افراد غیر فروخته است، رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان قرار گرفت.

 

 

 


وی اضافه کرد: ماموران با بررسی اسناد حواله های تراکتور متوجه جعل اوراق و اسناد تجاری دفتر فروش نمایندگی و مخدوش بودن آنها شدند.
هداوند خاطرنشان کرد: ماموران با محرز شدن اسناد جعلی وارد عمل شده و طی هماهنگی با مرجع قضائی، متهم را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

هداوند با بیان اینکه در این رابطه سه نفر از همدستان متهم اصلی پرونده دستگیر شدند اظهار کرد: متهم اصلی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل و مخدوش نمودن حواله های تراکتور و فروش مال غیر و کلاهبرداری ۲۴۰ میلیارد ریالی معترف و پس از تکمیل پرونده برای ادامه مراحل قضایی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به شناسایی ۱۴ مالباخته، در این رابطه به شهروندان توصیه کرد که قبل از خرید کالا حتما با شخص اصیل وارد معامله شده و از انعقاد قرارداد با افرادی که بدون مدرک معتبر خود را مالک یا نماینده مالک معرفی می نمایند، خودداری کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها