آخرین اخبار
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۲۶۰
صد انلاین | فرمانده مرزبانی استان کردستان از کشف ۶ کیلوگرم شمش طلا به ارزش تقریبی ۲۶۰ میلیارد ریال در نوار مرزی شهرستان مریوان خبر داد.
کد خبر : ۹۶۰۴۸

به گزارش صد انلاین ، سردار محمد عارف سپهری فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: در راستای حراست از مرزها و تشدید اقدامات کنترلی، مرزداران هنگ مرزی مریوان با انجام مجموعه‌ای از کارهای تحقیقاتی و اطلاعاتی و بررسی همه جانبه موضوع در سطح نقاط مرزی، از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله طلای قاچاق به کشور مطلع شدند.

 

 

 

 

 

وی افزود: در همین رابطه موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و مرزداران با اجرای کمین و بهره گیری از تجهیزات فنی و اپتیکی در در نقطه صفر مرزی مستقر شدند.

فرمانده مرزبانی استان کردستان تصریح کرد: مأموران این فرماندهی پس از ساعت‌ها کمین با قاچاقچی که قصد ورود غیرقانونی به خاک کشور را داشت، روبرو و با اخذ موضع مناسب سد راه آن شدند و توانستند وی را دستگیر کنند.

سردار سپهری با اشاره به دستگیری بیان کرد: مرزبانان در این عملیات موفق به کشف ۶ کیلوگرم شمش طلا به ارزش ۲۶۰ میلیارد ریال شدند.

وی به اشراف و آمادگی عملیاتی مرزبانان در طول ۲۲۷ کیلومتر مرزهای استان اشاره و اظهار کرد: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزی، تردد غیر مجاز و قاچاق کالا اقدامات گسترده‌ای در مرزهای کردستان انجام گرفته و مأموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت‌های روزانه مانع هر گونه تحرک غیرقانونی خواهند شد.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها