آخرین اخبار
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
بازدید:۲۴۷
صد آنلاین | رضا مراد صحرایی در جلسه علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی اطلاعات نگران کننده ارائه کرد که کمتر مورد توجه قرار گرفت و در سایه اخبار انتخابات ریسات جمهوری قرار گرفت. او درباره مدارس چهل نفره و تراکم شدید دانش آموزان در مدارس دو عامل را معرفی کرد؛ عامل فرعی کم کاری در مدرسه سازی و عامل اصلی حضور گسترده اتباع در مدارس. وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مهم‌ترین دلیل تراکم کلاس‌های درسی حضور اتباع خارجی است، خبر داد: «در برخی شهرهای کشور تعداد دانش‌‌آموزان اتباع از دانش‌آموزان ایرانی بیشتر شده است!» مرادصحرایی قبلاً گفته بود با افتخار 600 هزار افغانی را به صف دانش آموزان افزوده اما حالا متوجه اشتباهش شده است. هشدار وزیر که زنگ خطر تغییر بافت جمعیتی بخش‌هایی از ایران است را می‌بینید و می‌شنوید.
کد خبر : ۹۵۹۶۱
 
 
 
 
به گزارش صد آنلاین ، رضا مراد صحرایی در جلسه علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی اطلاعات نگران کننده ارائه کرد که کمتر مورد توجه قرار گرفت و در سایه اخبار انتخابات ریسات جمهوری قرار گرفت.
 
 
 
 
 
 
 
او درباره مدارس چهل نفره و تراکم شدید دانش آموزان در مدارس دو عامل را معرفی کرد؛ عامل فرعی کم کاری در مدرسه سازی و عامل اصلی حضور گسترده اتباع در مدارس. وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مهم‌ترین دلیل تراکم کلاس‌های درسی حضور اتباع خارجی است، خبر داد: «در برخی شهرهای کشور تعداد دانش‌‌آموزان اتباع از دانش‌آموزان ایرانی بیشتر شده است!» مرادصحرایی قبلاً گفته بود با افتخار 600 هزار افغانی را به صف دانش آموزان افزوده اما حالا متوجه اشتباهش شده است. هشدار وزیر که زنگ خطر تغییر بافت جمعیتی بخش‌هایی از ایران است را می‌بینید و می‌شنوید.
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها