آخرین اخبار
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۵
بازدید:۱۰۵
صد آنلاین | رئیس سازمان امدادونجات به‌دنبال صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در برخی استان‌ها از آماده‌باش نیروهای امدادی خبر داد.رئیس سازمان امدادونجات اعلام کرد: «به‌دنبال صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی،  ارتفاعات در مازندران و شرق گیلان، ضرورت دارد تا شهروندان از حضور در بستر رودخانه‌ها و ارتفاعات خودداری کنند.
کد خبر : ۹۵۹۲۶

به گزارش صد انلاین ، رئیس سازمان امدادونجات به‌دنبال صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در برخی استان‌ها از آماده‌باش نیروهای امدادی خبر داد.رئیس سازمان امدادونجات اعلام کرد: «به‌دنبال صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی،  ارتفاعات در مازندران و شرق گیلان، ضرورت دارد تا شهروندان از حضور در بستر رودخانه‌ها و ارتفاعات خودداری کنند.

 

 

 

 

همچنین امروز شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی نیز شاهد وزش باد و بارش شدید خواهند بود. نیروهای هلال‌احمر در استان‌های شمالی کشور در حالت آماده‌باش هستند تا درصورت وقوع سوانح احتمالی در سریع‌ترین زمان ممکن امدادرسانی صورت گیرد. در این روز‌ها شهروندان از صعود به ارتفاعات پرهیز و در مسیل‌ها و بستر رودخانه‌ها به هیچ‌وجه حضور پیدا نکنند.»

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها