آخرین اخبار
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۴
بازدید:۱۳۱۷۴
صد انلاین | ما 11 سال است که ازدواج کرده ایم، و در کل 13 سال است که با هم هستیم. اخیراً فهمیدیم که ما برادر و خواهریم و از این موضوع بسیار شوکه شده ایم.
کد خبر : ۹۵۹۱۹
 

به گزارش صد انلاین ،  به نقل از ایران ناز، ین روزها و در نتیجه مواردی مانند فرزندخواندگی، طلاق و رها کردن فرزندان و تولد نوزادان از طریق اهداکنندگان اسپرم، تعداد خواهر و برادرهایی نمی دانند عضو یک خانواده اند، بیش از همیشه است. چیزی که امروزه و در کشورهای غربی نادیده گرفته می شود این است که هر فردی یک خانواده بیولوژیکی دارد. علیرغم حقوق حریم خصوصی، این افراد سزاوار این شانس هستند که یکدیگر را بشناسند.

 

 

 

 

زوج

در غیر این صورت، آنها در معرض خطر یک ازدواج تصادفی هستند. چندی روز پیش، یک زوج آمریکایی فاش کردند که پس از 11 سال ازدواج و دو فرزند متوجه شدند که خواهر و برادر هستند. اعلامیه آنها در شبکه اجتماعی تیک تاک منتشر شد. در این ویدئو مردی دیده می شود که می گوید او و همسرش 11 سال است که با هم زندگی می کنند و اکنون دو فرزند نیز دارند، اما اخیراً متوجه شده اند که خواهر و برادر هستند.

این مرد در این ویدیو می گوید: من با این خانم در سال 2008 آشنا شدم، و ما در سال 2011 ازدواج کردیم. ما اولین فرزندمان را نیز در سال 2011 به دنیا آورده و دومین فرزندمان را هم در سال 2015 به دنیا آوردیم. ما 11 سال است که ازدواج کرده ایم، و در کل 13 سال است که با هم هستیم. اخیراً فهمیدیم که ما برادر و خواهریم و از این موضوع بسیار شوکه شده ایم.

 
 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها