آخرین اخبار
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۹
عکس / آزار و اذیت دختر جوان توسط نامزد سابقش
بازدید:۶۷۰۵
صد آنلاین | پسر جوان که با شکایت نامزد سابقش در برابر اتهام آزار شیطانی قرار گرفته بود با حکم قضایی به شلاق محکوم شد رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۲۶ ساله‌ای به نام شیرین آغاز شد .وی که به پلیس آگاهی رفته بود از نامزد سابقش به نام احسان شکایت کرد و گفت از سوی نامزد سابقش مورد آزار قرار گرفته است.
کد خبر : ۹۵۸۹۰

به گزارش صد آنلاین ، با این شکایت مرد ۳۰ ساله به نام امید بازداشت شد اما اتهام آزار نامزد سابقش را گردن نگرفت .

 

 

عکس / آزار و اذیت دختر جوان توسط نامزد سابقش

در دادگاه

وی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

 در این جلسه دختر جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: مدتی قبل با امید آشنا شدم .ما به یکدیگر علاقمند شدیم. به همین خاطر همراه خانواده اش به خواستگاری ام آمد. اما مراسم خواستگاری به خاطر اختلاف خانواده‌ها بر سر تعیین میزان مهریه به هم خورد .

وی ادامه داد: وقتی مخالفت خانواده خودم و خانواده امید را با این وصلت دیدم با او صحبت کردم و گفتم بهتر است نامزدی را به هم بزنیم. اما امید قبول نکرد .آخرین بار در غیاب خانواده‌اش مرا به خانه‌شان دعوت کرد تا در این باره با هم صحبت کنیم. اما او مرا آزار داد تا مجبور به ازدواج با او باشم .حالا از او شکایت دارم.

 وقتی امید روبه روی قضات ایستاد اتهام آزار نامزد سابقش را گردن نگرفت .وی گفت :من عاشق شیرین هستم و می‌خواهم هر طور شده با او ازدواج کنم . آن روز او را به خانه مان دعوت کرده بودم تا با او صحبت کنم خانواده‌اش را به این وصلت راضی کند. اما او را آزار نداده‌ام و اتهام تجاوز به عنف را قبول ندارم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده مرد جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کردند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها