آخرین اخبار
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۵
بازدید:۴۳۵
صد آنلاین | معاون عملیات ویژه پلیس آگاهی فراجا گفت: باند کلاهبرداری که با مانورهای متقلبانه خودروهای تصادفی را به عنوان اتومبیل لوکس با قیمت گزاف به شهروندان می فروختند، شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر : ۹۵۷۶۷

 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ  ضرغام آذین اظهار داشت: با توجه به اشراف اطلاعاتی بر مجرمان و تبهکاران و برخورد با سرشاخه های اصلی، رسیدگی پرونده ای با موضوع جعل و کلاهبرداری  تحت پوشش خرید و فروش خودروهای خارجی تصادفی در دستور کار مرکز عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

 

 

 

 

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده و انجام تحقیقات گسترده پلیسی از شکات مشخص شد متهمان ضمن تشکیل باند، ابتدا نسبت به خرید خودروهای تصادفی خارجی با قیمت پایین اقدام کرده و پس از مانور متقلبانه خودروها را به عنوان اتومبیل لوکس، کم کار کرد، بی رنگ و بدون تصادف با قیمت گزاف به شهروندان می فروختند که ضمن خارج کردن خطوط ارتباطی، متواری می شوند.

معاون عملیات ویژه پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان واقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه متهمان شناسایی و در عملیات های جداگانه هر سه نفر دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند، گفت: با انجام اقدمات فنی 75 مورد از مالباختگان شناسایی که پس از هماهنگی قضائی نسبت به مواجهه حضوری با  متهمان اقدام شد.

سرهنگ ضرغام خاطرنشان کرد: متهمان با قرار وثیقه مناسب روانه زندان شدند که تلاش جهت شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها