آخرین اخبار
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۰
بازدید:۸۵۸
صد آنلاین | رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به جان باختن راننده و سرنشین یک دستگاه سواری به سبب حرکت دنده عقب به رانندگان در این باره هشدار داد.
کد خبر : ۹۵۶۴۹

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ "رضایی" در این خصوص گفت: برخی رانندگان بدون در نظر گرفتن خطرات احتمالی حرکت دنده عقب بخصوص در شب اقدام به این حرکت می‌کنند که این مورد می‌تواند در هر جایی به خصوص در جاده‌های برون شهری، بزرگراه، آزادراه‌ها و هر مسیری که ایمنی و دید کافی وجود ندارد خطرساز باشد.

 

 

 


وی افزود: در برخی موارد نیز این نوع حرکت از سوی رانندگانی دیده می‌شود که خروجی راه‌ها را به هر دلیلی رد و با توقف ناگهانی اقدام به حرکت دنده عقب می‌کنند، اما باید بدانیم حرکت دنده عقب در برخی مکان‌ها تخلف و ممنوع است.
سرهنگ"رضایی"با اشاره به جان باختن راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری در یکی از جاده‌های استان گفت: راننده این خودرو پس از عبور از دور برگردان، اقدام به حرکت با دنده عقب می‌کند که متاسفانه در این حالت شدیدا با یک کامیون عبوری برخورد و به رغم تلاش‌های صورت گرفته نیرو‌های امدادی جان خود را از دست می‌دهد و باعث فوت سرنشین خود نیز می‌شود.
رئیس پلیس راه شمال استان در این خصوص یادآور شد: رانندگان باید بدانند همیشه آسان‌ترین راه ها، بهترین راه برای رسیدن به مقصد نیست و حرکت با دنده عقب در آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، ورودی و خروجی معابر و هر مسیری که ایمنی و دید کافی وجود ندارد ممنوع و حادثه ساز است.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها