آخرین اخبار
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
نیاز پرسپولیس در نقل‌وانتقالات/ جذب ۶ بازیکن جدید
بازدید:۱۳۰۳
پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باید ۶ بازیکن جذب کند و جای برخی ستاره‌ها در هفته‌های آتی باید پر شود.
کد خبر : ۹۵۵۱۴

پرسپولیس برای حضوری پرقدرت در بازار نقل و انتقالات علاوه بر جذب بازیکن در پست‌های مختلف، باید جای خالی بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند را هم پر کند.


تا همین جای کار جدایی ۴ بازیکن از جمع سرخپوشان قطعی شده است. بیرانوند، ترابی و اسماعیلی فر به همراه وحدت هنانوف نفراتی هستند که جدایی شان قطعی است و پرسپولیس علاوه بر این که در پست مهاجم دنبال تقویت است باید به دنبال پر کردن جای خالی این نفرات نیز باشد.

این درحالی است که در بازار داخلی فقط و فقط اسم مهدی لیموچی به گوش می‌رسد که در لیست خرید سرخ‌ها دیده می‌شود و حتی در صورت جذب این بازیکن که قرار است جای مهدی ترابی را پر کند، مدیرعامل پرسپولیس باید به دنبال جذب بقیه بازیکنان در پست‌های باقی مانده باشد. از این رو رضا درویش به دنبال جذب گزینه‌های خارجی است.

در پست‌های دروازه‌بان، دفاع راست و مهاجم، باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با چند گزینه خارجی است اما هنوز مشخص نیست درویش برای پر کردن جای هنانوف یا فرشاد فرجی چه تصمیمی‌قرار است بگیرد.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست مدیرعامل پرسپولیس خلاف چند فصل گذشته برنامه از پیش تعیین شده و مشخصی در نقل و انتقالات نداشته و به نظر می‌رسد نمی‌تواند مثل دو فصل اخیر و به ویژه نیم فصل لیگ ۲۳ هواداران تیمش را با جذب چند مهره کلیدی غافلگیر کند. مگر این که در ادامه راه شاهد اتفاقات تازه‌ای باشیم.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها