آخرین اخبار
بازدید:۱۱۳
​رئیس ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر اینکه هنوز مشخص نیست که انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود یا خیر گفت: آمار و ارقامی از آرای انتخابات در استان تهران نداریم.
کد خبر : ۹۵۳۵۰

 سید عباس جوهری شامگاه جمعه و در حاشیه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران ضمن اعلام تمدید زمان برگزاری انتخابات تا ساعت ۲۴ اظهار کرد: بر اساس تصمیم و دستور وزیر محترم کشور زمان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دو ساعت دیگر تمدید شده است. 

جوهری ضمن تقدیر از مردم استان تهران برای مشارکت در انتخابات گفت: هم اکنون شاهد ازدحام در شعب اخذ رای هستیم و تمدید ساعت برگزاری به دلیل این استقبال بوده است. 

 


رئییس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه عوامل اجرایی موظف هستند تا ساعت ۲۴ عزیزانی را که به شعب اخذ رای مراجعه کرده‌اند بپذیرند و آرا اخذ شود، افزود:  بر اساس قانون، اگر هر یک از نامزدها نتوانند حداکثر آرا را کسب کنند یعنی ۵۰ درصد به علاوه یک رای داشته باشند در این صورت انتخابات به مرحله دوم راه پیدا می‌کند و دو نفری که بیشترین رای را دارند در مرحله دوم به رقابت خواهند پرداخت. 

 

 

وی در ادامه در خصوص احتمال برگزاری انتخابات در دور دوم عنوان کرد: در صورت رفتن انتخابات به دور دوم، یک هفته بعد یعنی جمعه آینده انتخابات دور دوم برگزار خواهد شد. 

 

 

رئیس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: هنو ز آمار و ارقامی از آرای انتخابات استان تهران نداریم لذا مشخص نیست که انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود یا خیر. 

جوهری ضمن تقدیر از همه عزیزان به ویژه عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رای گفت: عوامل اجرایی از ساعت شش صبح در شعب حاضر بودند و نزدیک به ۱۶ ساعت در حال خدمت‌رسانی می‌باشند و با توجه به اینکه در استان تهران شعب اخذ رای زیاد است، فرآیند انتخابات طولانی شده و عزیزان باید به جمع آوری آرا  بپردازند و نهایتا نتایج توسط سخنگو و ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود. 

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها