آخرین اخبار
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۱
بازدید:۱۷۴۹۰
صد آنلاین | مرد جوان که در درگیری با همسرش، وی را از طبقه سوم ساختمان به پایین پرتاب کرده و مرگ تلخ وی را رقم زده پای میز محاکمه ایستاد، قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند.
کد خبر : ۹۵۳۲۹

به گزارش صد آنلاین ، ساعت ۸ صبح نوزدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ سقوط زن ۳۲ ساله‌ای به نام اکرم از پنجره طبقه سوم یک ساختمان در پاکدشت به پلیس اعلام شد. ماموران وقتی در صحنه حاضر شدند با جسد زن جوان روبه رو شد.

جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران برای رازگشایی ماجرا به تکاپو افتادند.

 شوهر ۴۰ ساله این زن به نام امیر مدعی بود همسرش دست به خودکشی زده است.

این مرد گفت: زنم معلم بود ولی از مدتی قبل افسرده شده بود. به همین خاطر دست به خودکشی زد.

رازگشایی جنایت با پرس و جو از همسایه ها

در مسیر تحقیقات، اظهارات همسایه‌ها مسیر رسیدگی به پرونده را تغییر داد.

 همسایه‌ها گفتند صدای مشاجره این زوج را از قبل شنیده اند و شاهد درگیری های دنباله دار آنها با یکدیگر بوده اند اما  مرد جوان مدعی شد هیچ اختلافی با همسرش نداشته است.

وقتی روشن شد دوربین مداربسته در ساختمان روبه رو صحنه سقوط مرگبار را ضبط کرده و مرد جوان حدود ۷ دقیقه بعد از سقوط همسرش بالای سر وی حاضر شده امیر تحت بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت اما با دروغگویی سعی کرد پلیس را گمراه کند.

دروغگویی های همسر خانم معلم

 این مرد گفت: من و همسرم صاحب دو فرزند هستیم .ما هیچ اختلافی با هم نداشتیم و حتی شب قبل از این ماجرا در خانه‌مان مهمانی برپا بود . من در کارهای خانه به همسرم کمک کردم. اما صبح وقتی همسرم از خواب بیدار شد حالش خوب نبود .می‌خواستم او را به درمانگاه برسانم اما قبول نکرد .او یکباره در آشپزخانه حالش بد شد و روی کابینت نشست. می‌خواستم او را از روی کابینت بلند کنم که ناخواسته سر خورد و از پنجره آشپزخانه به پایین سقوط کرد .

با به دست آمدن فیلم دوربین مداربسته و افشای درگیری این زوج قبل از سقوط مرگبار ، برای امیر کیفرخواست صادر و وی در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در دادگاه

 در این جلسه پدر و مادر اکرم درخواست قصاص را مطرح کردند.

 اما پدر امیر که ولی قهری دو نوه‌اش است اعلام گذشت کرد .

وقتی مرد جوان روبه روی قضات ایستاد به درگیری با همسرش اعتراف کرد .

وی گفت :من و همسرم با هم  اختلاف داشتیم. آخرین بار درگیر میان ما بالا گرفت .اکرم مقابل پنجره آشپزخانه ایستاده بود و من می‌خواستم او را بترسانم .به همین خاطر او را هول دادم اما ناخواسته به پایین سقوط کرد و جان سپرد.  من قصد کشتن همسرم را نداشتم و حالا پشیمان هستم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و مرد خشن را به قصاص با پرداخت تفاضل دیه از سوی اولیای دم محکوم کردند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها