۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰
بازدید:۸۸۷۹
صد انلاین | فرمانده انتظامی حاجی‌آباد از دستگیری فردی که در مراسم عروسی سهوا خواهرزاده خود را مورد هدف قرار داده بود، خبر داد.
کد خبر : ۹۳۶۱۸

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی حاجی‌آباد از دستگیری فردی که در مراسم عروسی سهوا خواهرزاده خود را مورد هدف قرار داده بود، خبر داد.

 

 

 

 

 

سرهنگ علی اکبر نظری با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در چند روز گذشته مبنی بر اینکه نوجوان ۱۴ ساله‌ای براثر تیراندازی در مراسم عروسی در روستای سیرمند بخش فارغان شهرستان حاجی‌آباد از ناحیه سر مجروح شده و به قتل رسیده است، ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.  وی افزود: در بررسی و تحقیقات انجام شده توسط ماموران مشخص شد فرد مقتول بر اثر تیراندازی به وسیله اسلحه شکاری از ناحیه سر مجروح شده و به‌علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده است. فرمانده انتظامی حاجی‌آباد تصریح کرد: ماموران بلافاصله اقدامات پلیسی خود را جهت دستگیری ضارب که یکی از اقوام متوفی بوده، آغاز و در کمترین زمان ممکن وی را دستگیر و اسلحه‌ای که با آن نوجوان ۱۴ را مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود نیز کشف شد. نظری با اشاره به اعتراف متهم ۳۶ ساله مبنی بر تیراندازی سهوی به سمت خواهرزاده خود از تشکیل پرونده و تحویل وی به مرجع قضایی خبر داد و گفت: تیراندازی در مراسم‌ جشن و عروسی از رسوم غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، به همین جهت پلیس قاطعانه با خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز و استفاده از آنها در این‌گونه مراسم برخورد می‌کند و از شهروندان می‌خواهد تا در صورت اطلاع از این گونه موارد مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا برخوردهای قانونی با متخلفان انجام شود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها