۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵
بازدید:۷۴۰
صد آنلاین | فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارق کش رو زن خبر داد.
کد خبر : ۹۳۶۱۵

به گزارش صد انلاین ، سرهنگ بهزاد نوری در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال مراجعه یکی از اتباع خارجی و گزارش وقوع یک فقره سرقت به شیوه کش‌رو زنی از وی، عوامل پلیس پیشگیری تحقیقات پلیسی خود در این خصوص را آغاز کردند. تحقیقات اولیه نشان از این داشت که سارق با استفاده از شلوغی نمایشگاه بین‌المللی از تبعه خارجی مقدار ۷۰۰ یورو، ۶۰۰ دلار، ۲۰۰ یوان و ۴۰ میلیون تومان وجه نقد سرقت کرده است.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه ماموران با بررسی دوربین‌های مداربسته و استفاده از شیوه‌های پلیسی، سارق را شناسایی کردند، گفت:‌ در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم نیز اخذ شد و درپی آن دستگیری متهم نیز در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت. ماموران انتظامی نمایشگاه با به‌دست آوردن مشخصات ظاهری متهم، تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز کرده و محل‌های احتمالی تردد سارق را تحت نظر قرار دادند.

نوری تصریح کرد: تحقیقات پلیس ادامه یافت تا اینکه روز گذشته ، ماموران پلیس در هنگام رصد تصاویر مانیتورهای دوربین‌های مداربسته متوجه حضور سارق در محوطه نمایشگاه بین‌المللی شده و برای دستگیری او وارد عمل شدند. در همین راستا نیز سارق را در یک عملیات پلیسی و پس از تعقیب و گریز و طی کردن مسافت حدود دو کیلومتر، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد سارق در این مرحله با همدستش به نمایشگاه مراجعه کرده است، افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی همدست سارق هم که در حال حمل یک عدد لپ‌تاپ سرقتی بود شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان به کلانتری ۱۴۵ ونک منتقل شده و در آنجا تحت بازجویی قرار گرفتند، گفت: دو متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به جرایم خود اعتراف کردند. همچنین تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی این افراد کلید خورده است. برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها