آخرین اخبار
۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
اینترنت رایگان عیدی | دریافت بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر» + کد دستوری
بازدید:۱۰۳
نحوه دریافت اینترنت رایگان، هدایای دیجیتالی، بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر» اعلام شد.
کد خبر : ۹۳۵۳۴

اینترنت رایگان عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» به کاربران اپراتورهای تلفن همراه تعلق می‌گیرد. جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های ویژه مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» اعلام شد. نحوه دریافت اینترنت رایگان، هدایای دیجیتالی، بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «عید تا قربان» اعلام شد. متقاضیان استفاده از اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر»، می‌توانند با کدهای دستوری اعلام‌شده، نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنند.

 


اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل و همراه اول، جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» خود را اعلام کردند. همچنین وزیر ارتباطات درباره مشمولان جدید اینترنت رایگان دولتی توضیحاتی ارائه کرد.

 


اینترنت رایگان
اینترنت رایگان و بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر» ایرانسل

 

 

بسته‌های ترکیبی جدید همراه اول به مناسبت دهه ولایت با تخفیف ویژه ارائه شد.
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور به مناسبت آغاز دهه ولایت، بسته ترکیبی از عید قربان تا عید غدیر را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود و همچنین مشترکان انارستان با بیش از ۶۰ درصد تخفیف ارائه کرده است.
امکان فعالسازی این بسته ها با شماره گیری #۶۷۲*۱۰۰* فراهم است.

 

 

همچنین «مشترکان انارستان» می توانند بسته ۲ گیگابایت اینترنت با ۲ ساعت مکالمه (درون شبکه و با تلفن ثابت) را از طریق شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» خریداری و فعالسازی کنند.

این بسته های ترکیبی با اعتبار ۱۰ روز از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ به مدت ۱۰ روز (تا پایان روز سه‌شنبه ۵ تیر) قابل خرید و استفاده هستند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها