آخرین اخبار
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۸
بازدید:۱۶۸۵
یکی از سارقان حرفه‌ای خانه در جریان تعقیب و گریز نفسگیر در محله قلهک به کام مرگ فرو رفت.
کد خبر : ۹۳۴۴۲

شب بیست‌ونهم خردادماه، تاریکی خیابان‌های قلهک ناگهان به صحنه نبردی نفسگیر تبدیل شد. مأموران گشت نیروی انتظامی در حال گشت‌زنی بودند که ناگهان دو موتورسوار با پلاک مخدوش توجه آنها را جلب کرد. دستور ایست صادر شد، اما راننده موتورسیکلت به جای توقف، با سرعت زیاد و به طور خطرناکی اقدام به فرار کرد.

 


در این تعقیب و گریز نفسگیر، موتورسواران متخلف به خودروهای عبوری نیز خسارت وارد می‌کردند. مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، چند تیر هوایی شلیک کردند، اما فایده‌ای نداشت.

در همین لحظه که مأموران به موتورسیکلت متخلفان نزدیک شدند، ناگهان ترک‌نشین موتورسیکلت به قصد ربودن سلاح مأمور، به او حمله‌ور شد. در این میان، گلوله‌ای شلیک شد و سارق مسلح نقش بر زمین شد.

طولی نکشید که ماجرای مرگ این سارق به قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی گزارش داده شد و خیلی زود تیم تحقیق برای بررسی‌های میدانی راهی صحنه شدند.

همدست زخمی سارق که از این نبرد جان سالم به در برده بود، برای مداوا به بیمارستان منتقل شد. در همین حال، تحقیقات گسترده‌ای آغاز شد تا پرده از راز این ماجرا برداشته شود.

بررسی‌ها نشان داد که این دو مرد جوان سابقه سرقت از منازل شهروندان را در کارنامه خود داشتند و تحت تعقیب کلانتری 134 قلهک بودند.

جسد سارق جوان برای انجام معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و حال همدست وی در بیمارستان مساعد گزارش شده است و تحقیقات در شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی جنایی ادامه دارد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها