آخرین اخبار
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
بازدید:۸۸
صد آنلاین | مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان فوت قاچاقچیِ شیشه در زاهدان را بر اثرِ گازگرفتگی اعلام کرد.
کد خبر : ۹۳۳۱۶

به گزاشر صد آنلاین ، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان فوت قاچاقچیِ شیشه در زاهدان را بر اثرِ گازگرفتگی اعلام کرد.

 

 

 

 

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان؛از دستگیری دو قاچاقچی موادمخدرِ صنعتی در زاهدان خبر داد.   در جزئیات این خبر آمده است: با اخذِ گزارشِ محلی و رصدُ و اشراف بر فعالیت‌هایِ گستردهِ دو نفر با هویت‌هایِ معلوم در زمینه‌یِ تولید و توزیع گسترده‌یِ موادمخدرِ صنعتی از نوعِ شیشه در شهر زاهدان؛ واحدِ پلیسِ مبارزه با مواد مخدر با أخذ دستور قضایی به محل اعزام شدند. در ادامه این خبر ذکر شده: در کارگاه تولیدِ شیشه که در پوشش منزل مسکونی بود، دو متهم با مشاهده مأموران در حالِ امحاء موادِ تولید شده بودند که در همین حین به دلیل نشتِ گازِ سمیِ ناشی از موادمخدر صنعتی؛ هر دو متهم دچار گازگرفتگیِ حاد شده که پس از انتقالِ مقر به سرعت به مرکز درمانی اعزام و برابر گزارش پزشکی یکی از متهمین فوت نمود.  در بازرسی از کارگاه مقدار ۱۰۰ لیتر مایعِ محلول شیشه، ۳۲ کیلوگرم شیشه برای توزیع و یک قبضه سلاح تپانچه کشف و ضبط گردید.  همچنین اخبار برخی رسانه‌ها در خصوص فوت متهم در بازداشتگاه مقرون به صحت نبوده و برابرِ اظهاراتِ متهمِ دیگر پرونده که در این خبر آمده است؛ فردِ ذکر شده در اثر گازگرفتگی ناشی از امحاء شیشه فوت شده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها