۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۰
عکس / رابین هود 18 ساله افغانی که اموال مسروقه را  به کشورش می فرستاد دستگیر شد
بازدید:۱۰۵۱۷
صد آنلاین | افسران ورزیده کلانتری شفای مشهد، گوشی قاپ موتورسواری را به دام انداختند که راز تبهکاری هایش را در گوشی تلفن همراه پنهان کرده بود.
کد خبر : ۹۳۲۵۷

به گزارش صد آنلاین ، نیروهای کلانتری شفای مشهد که از آغازین روزهای سال جاری،عملیات های گسترده ای برای مبارزه قاطعانه با دزدان و یغماگران اموال مردم را آغاز کرده اند در ادامه این عملیات به 2 جوان موتورسوار دربولوار خیام مشهد مشکوک شدندکه با چسب سفید 2عدد ازپلاک موتورسیکلت را مخدوش کرده بودند.

 

 

عکس / رابین هود 18 ساله افغانی که اموال مسروقه را  به کشورش می فرستاد دستگیر شد

 

عوامل گشت انتظامی با همین سرنخ مهم،منطقه را به قرق خود درآوردند و بی درنگ مراتب را به رئیس کلانتری اطلاع دادند. دقایقی بعد با راهنمایی ها و دستورات سرگرد احسان سبکبار،عملیات دستگیری 2جوان موتورسوار شروع شد اما راکب موتورسیکلت در یک لحظه متوجه حضور پلیس شد و در حالی که همدستش را رها کرده بود،گاز موتورسیکلت را فشرد. همدست 18ساله موتورسوار نیز قصد داشت او را متوقف کند ولی راکب از چنگ همدستش نیز گریخت و درتاریکی شب ناپدید شد.

ترک نشین موتورسیکلت که خود را در محاصره نیروهای انتظامی می دید با سوءاستفاده از تاریکی خیابان به زیر خودروهای پارک شده در حاشیه بولوار خزید و خود را مخفی کرد اما نیروهای کلانتری بلافاصله او را از زیر خودرو بیرون کشیدند و حلقه های قانون را بردستانش گره زدند. در همین حال او با فریادهای وحشتناک و ایجاد سرو صدا سعی کرد تا مردم را در اطراف خود جمع کند ولی شهروندان به یاری پلیس آمدند و بدین ترتیب متهم به سرقت که بوی مشروبات الکلی از دهانش بیرون می زد به مقرانتظامی انتقال یافت.

اگرچه این سارق 18ساله ابتدا خود را با اسامی جعلی معرفی می کرد ولی خیلی زود هویت واقعی این تبعه خارجی(افغانستانی)لورفت و یک دستگاه گوشی تلفن نیز در حالی از وی کشف شد که مدعی بود گوشی متعلق به مادرش است و رمز آن را نمی داند اما ماموران با شگردهای تخصصی خود رمز گوشی را بازکردند و به راز تبهکاری های هولناک این گوشی قاپ جوان پی بردند.

بررسی های موشکافانه پلیس نشان داد که وی عضو گروه خرید و فروش سلاح گرم است و دراین زمینه فعالیت می کند. از سوی دیگر نیز اطلاعاتی از گوشی وی به دست آمد که از نقش متهم در خرید و فروش اموال سرقتی و انتقال آن‌ها به افغانستان حکایت داشت.

درهمین حال یکی از مالباختگان با مراجعه به کلانتری ،سارق جوان را شناسایی کرد وگفت:صبح هفدهم اردیبهشت 2موتورسوار جوان،درخیابان بهمن منطقه خواجه ربیع ،گوشی تلفنم را ربودند که امروز یکی از آن ها را درکلانتری شفا شناسایی کردم.بنابراین گزارش،تحقیقات بیشتردرباره تبهکاری های هولناک این متهم و دستگیری همدست فراری وی با دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها