آخرین اخبار
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۸
بازدید:۱۲۳۳
صد انلاین | رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: یک جوان ۲۶ ساله که به دلیل مشکلات شخصی اقدام به قتل برادرش کرده و سپس متواری شده بود شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۹۳۱۵۸

به گزارش صد آنلاین ،  رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: یک جوان ۲۶ ساله که به دلیل مشکلات شخصی اقدام به قتل برادرش کرده و سپس متواری شده بود شناسایی و دستگیر شد.

 

 

 

 

 

سرهنگ علی کرمی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: پس از وقوع قتل جوان ۳۴ ساله ای در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.  وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری در یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه شدند. رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه یادآور شد: کاراگاهان پس از هماهنگی های لازم محل را به محاصره درآورده و طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی موفق به دستگیری قاتل ۲۶ ساله شدند. سرهنگ کرمی اضافه کرد: متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی های انجام گرفته به قتل برادرش اعتراف و عنوان کرد به خاطر مشکلاتی که با او داشته دست به چنین اقدامی زده است. وی با بیان اینکه پرونده ای در این راستا تشکیل شده است گفت: متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها