آخرین اخبار
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰
بازدید:۱۵۳
صد آنلاین | اعضای یک باند سرقت که برای انتقال گاو صندوق‌های مسروقه از خانه‌ها با تهدید چاقو رهگذران را وادار می‌کردند به آنها کمک کنند تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
کد خبر : ۹۳۰۱۴

به گزارش صد آنلاین ، چندی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از سرقت خانه‌اش در غرب پایتخت خبر داد و گفت: لحظاتی قبل زمانی که خواستم وارد خانه شوم متوجه شدم در ورودی تخریب شده است. ساعت 6 عصر از خانه خارج شده بودم و در مدت 4 ساعتی که نبودم، سارقان با ورود به خانه گاوصندوقم را که داخل آن 2500 دلار، 2600 یورو، ده‌ها سکه و 400 میلیون تومان طلا، تعدادی سند زمین و خودرو و دسته چک‌ها و پاسپورت‌ها و غیره بود به سرقت برده بودند.

 

 

 

 

 

در حالی که تحقیقات شروع شده بود مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: قصد رفتن به خانه را داشتم که ناگهان مرد جوانی از خودروی پژو 405 پیاده شد و به سمتم آمد، او با تهدید چاقو از من خواست به آنها کمک کنم. همان لحظه سه مرد جوان هم از خانه‌ای بیرون آمدند و مرا مجبور کردند که گاوصندوقی را با کمک آنها به داخل خودرو انتقال دهم. این پایان ماجرا نبود، آنها با این احتمال که من پس از رفتنشان با پلیس تماس می‌گیرم، دست‌ و پایم را بستند و با تهدید چاقو مرا در صندوق عقب خودروشان حبس کردند.

دقایقی قبل آنها در محلی خلوت مرا رها کردند و با کمک یک راننده عبوری موفق شدم دست و پایم را باز کنم.در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که مرد گروگان گرفته شده در انتقال گاو صندوق خانه مهندس جوان به سارقان کمک کرده است. تحقیقات برای دستگیری سارقان در حالی ادامه دارد که کارآگاهان پلیس با دو شکایت مشابه دیگر نیز مواجه هستند. سرقت‌هایی که توسط پژو سواران صورت گرفته و آنها برای انتقال گاوصندوق مسروقه با تهدید چاقو از رهگذران کمک گرفته و آنها را چند ساعتی گروگان گرفته‌اند.

به دستور بازپرس مصطفی تقی‌زاده از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت تحقیقات برای دستگیری سارقان ادامه دارد.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها