آخرین اخبار
۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۹
خبر مهم درباره کارت سوخت و پایان بنزین سهمیه ای
بازدید:۵۶۹
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان از تسهیل سوخت گیری با کارت آزاد جایگاه‌ها در بندرعباس خبر داد.
کد خبر : ۹۲۸۷۳

احمد سالاری‌فر با اشاره به بررسی های میدانی در جایگاه‌های عرضه سوخت، گفت: با توجه به روز‌های پایانی ماه و اتمام سهمیه یارانه‌ای برخی از دارندگان کارت سوخت شخصی، متقاضیان استفاده از کارت سوخت آزاد در جایگاه‌های عرضه سوخت بیشتر از گذشته شده است.

 

 

او خاطرنشان کرد: با هماهنگی و موافقت رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرمزگان با توجه به ایام تعطیلات پیش رو جایگاه عرضه سوخت بلال به فهرست خدمات دهندگان کارت آزاد سوخت در بندرعباس اضافه شد.

 

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان، افزود: انبار نفت بزرگ شهید رجایی بندرعباس به وظیفه سوخت‌رسانی مستمر و شبانه روزی خود برای تامین سوخت جایگاه‌های استان ادامه می‌دهد و هیچ نگرانی و تاخیری در زمینه ارسال بنزین و سایر فرآورده‌ها در استان وجود ندارد.

 

 

در مقایسه با خودروهای منطقه نیز بین ۳ تا ۴ برابر قیمت را گران‌تر می‌فروشد. از طرفی کم‌تعداد تولید می‌کند. نیسان آبی تحویل ما می‌دهند با مصرف سوخت صدی ۱۲ بعد تا حرفی می‌زنیم می‌گویند بنزین را باید با قیمت فوب خلیج‌فارس بفروشیم. خب ماشین‌های منطقه صدی ۴ مصرف می‌کنند اما مصرف شما صدی ۸ است. خب شما بیا خودرو را به قیمت فوب خلیج‌فارس بفروش بعد بنزین را هم به همین قیمت بده. همۀ این مسائل را حل خواهم کرد. ضمانتم هم کارنامه‎‌ام است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها