آخرین اخبار
۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
بازدید:۲۷۳
صد آنلاین | حملات ارتش رژیم صهیونیستی به چندین نقطه از نوار غزه شهادت و زخمی‌شدن شمار دیگری از ساکنان این باریکه را در پی داشت.
کد خبر : ۹۲۸۴۸

به گزارش صد آنلاین ،  در سایه حمایت‌های همه‌جانبه آمریکا و کشورهای غربی، رژیم صهیونیستی به جنایت‌های خود علیه فلسطینیان به ویژه ساکنان نوار غزه ادامه می‌دهد و نقاط مختلف این باریکه را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار می‌دهد.

 

 

 

 

طوفان‌الاقصی| ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته و بامداد امروز نیز نوار غزه را آماج حملات وحشیانه خود قرار داد. خبرنگار الجزیره گزارش داد که در حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در شهرک «الزرقا» واقع در شمال شهر غزه ۲ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۳ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

خبرنگار المیادین نیز اعلام کرد که در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در محله «الشیخ رضوان» واقع در شهر غزه سه نفر از جمله یک بانوی فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و چندین نفر دیگر نیز به شدت زخمی شده‌اند.

 

علاوه بر این شهرک «الزیتون» واقع در جنوب شهر غزه و منطقه «المغراقه» در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه نیز همچنان ادامه دارد.

طوفان‌الاقصی| ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

خودکشی یک نظامی صهیونیست دیگر

با گذر زمان آثار جنگ فرسایشی غزه و یورش وحشیانه رژیم صهیونیستی به این باریکه در حال هویدا شدن است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که یکی دیگر از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی دست به خودکشی زده است.

بر اساس اعلام این رسانه‌ها، این نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک صهیونیست‌نشین «اور یهودا» اقامت داشته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی بیان کردند که این نظامی صهیونیست در جنگ غزه مشارکت داشته و ۲۴ ساعت پس از آنکه به مرخصی رفته بوده با شلیک تیر، خودکشی کرده است.

گفتنی است این نخستین بار نیست که یکی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی، به ویژه نظامیانی که در جنگ کنونی غزه شرکت دارند دست به خودکشی می‌زنند؛ موضوعی که از ضعف روحیه و افسردگی این نظامیان حکایت دارد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها