آخرین اخبار
۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۴
بازدید:۴۵۸
صد انلاین | دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت از دستگیری پزشک قلابی در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: این پزشک قبل از هرگونه اقدام گسترده روانه زندان شد.
کد خبر : ۹۲۸۰۸

به گزارش صد آنلاین ، قاضی حسنی نیا بیان کرد: پس از دریافت گزارشی از سوی سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان، مبنی بر تبلیغات پزشکی مشکوک یک فرد اهل ارومیه در این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

 

 

 

 این مقام قضایی ادامه داد: این فرد جوان با دستور قضایی جلب ودر تحقیقات اولیه مشخص شد میزان تحصیلات متهم مقطع راهنمایی است.

دادستان بافت اظهار کرد:این پزشک قلابی به اتهام جعل عناوین علمی و دخالت در امور پزشکی با صدور قرار تامین کیفری مناسب روانه زندان شده است.

قاضی حسنی نیا خاطرنشان کرد:متهم با بیماران از طریق صفحه اینستاگرامش که متاسفانه دنبال کننده‌های زیادی نیز دارد ارتباط برقرار وخود را پزشک متخصص معرفی می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت با اشاره به این که مدت فعالیت این فرد متقلب در این شهرستان طولانی نبوده و قبل از هرگونه اقدام گسترده‌ای بازداشت شده است، اضافه کرد:در این خصوص دو متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

سرهنگ آرامون فرمانده انتظامی بافت هم بیان کرد:این فرد به اتهام طبابت در انجام ارتوپدی بدون مدارک پزشکی ومداخله سودجویانه در امور پزشکی با تحقیقات محلی و تخصصی نیرو‌های پلیس امنیت دستگیر شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها