۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۲
بازدید:۸۱
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هزار دستگاه انواع لوازم آرایشی خارجی قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۲.۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
کد خبر : ۹۲۶۲۲
 

به گزارش صد انلاین ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده بازار شدند.

 

 

 

 

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در خیابان 15 خرداد تخلیه و دپو شده است که این کالاهای خارجی توسط خودروهای شوتی از جنوب کشور به این مکان منتقل و به بازار ارسال می‌شود.

افشاری گفت: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی کردند که مشخص شد این محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که این کالاها در سامانه انبارها نشده است.

 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: مقادیر انبوهی کالای خارجی از نوع ریش تراش، سشوار،  موکن، اتو مو، دستگاه بخور خارجی در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه ندارند و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی هستند.

وی ادامه داد: کالاها شامل تعداد 1345 دستگاه انواع لوازم آرایشی در مارک های مختلف خارجی بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 2.5 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: مصرف کنندگان محصولات قاچاق و فاقد استاندارد لازم بودن، معمولا به انواع بیماریها و امراض دچار می شوند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها