آخرین اخبار
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۰
بازدید:۱۲۶
صد انلاین | رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات کمک‌های مالی به اوکراین را قطع خواهد کرد؛ او زلنسکی را بزرگترین تاجر در میان همه سیاستمداران توصیف کرد.
کد خبر : ۹۲۶۱۲


به گزارش صد آنلاین ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات کمک‌های مالی به اوکراین را قطع خواهد کرد؛ او زلنسکی را بزرگترین تاجر در میان همه سیاستمداران توصیف کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد انتخابات پیش روی این کشور امروز به وقت محلی در جمع حامیان خود در شهر «دیترویت» بار دیگر از کمک‌های گسترده مالی به اوکراین انتقاد کرد.

او گفت: «هر سفر زلنسکی به واشنگتن، به معنای کمک مالی چندین میلیارد دلاری جدید به اوکراین است؛ او واقعا بزرگترین تاجر در بین تمامی سیاستمداران زنده است؛ هر بار که به کشورمان می‌آید با خود ۶۰ میلیارد دلار می‌برد و این اتفاق تمامی ندارد؛ با این موضوع برخورد خواهم کرد».

ترامپ بار‌ها با کمک‌های چندین میلیارد دلاری آمریکا به اوکراین مخالفت کرده است؛ او البته در ماه مارس گفته بود که اگر این کمک‌ها به‌جای هدیه و رایگان بودن به صورت وام داده شود، با تصویب کمک‌های بیشتر به اوکراین از سوی کنگره مخالف نیست.

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین بار‌ها گفته است که با کمک‌های مالی گسترده به ناتو نیز مخالف است و هزینه ناتو را باید کشور‌های اروپایی بپردازند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها