آخرین اخبار
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۹
تله زن هوسران برای مرد زن مرده
بازدید:۲۸۰
صد آنلاین | پیرمردی که همسرش را از دست داده بود به دام زنی افتاد که 33 سال از خودش کوچک تر است.
کد خبر : ۹۲۶۰۶

به گزارش صد انلاین ، محمد که ۵ سال پیش همسرش را از دست داده بود و به دنبال شریکی برای زندگی خود می‌گشت، اما فرزندان او با ازدواج مجددش مخالف بودند.

 

تله زن هوسران برای مرد زن مرده

 محمد ۷۰ ساله از اوضاع مالی خوبی برخوردار است با مخالفت فرزندانش به سراغ روابط دوستی رفت و در این گشت و گزار‌ها با مینا آشنا شد.

مینا که ۳۷ سال بیشتر نداشت رابطه احساسی با محمد برقرار می‌کند و در ابتدا همه چیز خوب پیش می‌رفت و محمد به خیال خودش رابطه گرمی با مینا برقرار کرده است.

محمد رابطه‌اش را از دید فرزندانش پنهان نگه داشته بود و به صورت پنهانی با مینا ارتباط داشت، او به قدری دلبسته مینا شده بود که تمام اطلاعات شخصیش مثل اطلاعات محرمانه گوشی و فضای مجازیش را در اختیار مینا قرار داده بود.

روز‌ها گذشت و مینا درخواست یک خانه از محمد کرد و محمد که از اوضاع مالی خوبی برخوردار بود، یک خانه در بالاشهر تهران برای مینا اجاره کرد و تمامی وسایل و تجهیزات لازم را برای او فراهم کرد.

پس از مدتی مینا به صورت ماهانه از محمد درخواست پول کرد و مرد دلباخته نیز درخواست مینا را اجابت می‌کند و ماهانه به حساب مینا مبلغ نه چندان کمی را واریز می‌کرد، اما به مرور مطالبات مینا به قدری زیاد شد که محمد دیگر توانایی اجابت نیاز‌های مالی مینا را نداشت و درخواست رد بر نیاز‌های مالی زن می‌زد.

مینا که دیگر متوجه شده بود قرار نیست، محمد نیاز‌های مالیش را برآورده کند، دیگر جواب تلفن مرد دلباخته را نداد و او را از تمامی شبکه‌های اجتماعی مسدود کرد و محمد متوجه می‌شود که علاقه اش به مریم یک طرفه بوده و چیزی که رابطه آن‌ها گرم نگه داشته بود چیزی جز پول نبوده است.

با این حال محمد وارد یک بحران عاطفی می‌شود و به زحمت تماسی با مینا برقرار می‌کند، اما زن او را تهدید می‌کند که اگر دوباره مزاحم او شود، رابطه پنهانیشان را برای تمامی مخاطبین موبایل محمد افشا می‌کند.

تمام عمر رابطه دروغین مینا و محمد یک سال بود و پیرمرد به قدری وابسته مینا شده بود که نمی‌توانست باور کند که مینا فقط برای پولش با او بوده است.

پس از مدتی محمد برای ثبت شکایت به کلانتری نیاوران مراجعه می‌کند و مدعی می‌شود مبلغی نزدیک یک میلیارد تومان برای مینا هزینه کرده است و حالا هیچ مدرک شناسایی از مینا ندارد و حتی نمی‌نواند ثابت کند که اسم او مریم است.

نظر کارشناسی
کارشناس پرونده در گفتگو با خبرنگار رکنا، عنوان کرد: افراد حتی در سن کهنسالی باید عواطف و نیاز‌های جنسی خود را برطرف کنند تا به روح و جسم آن‌ها لطمه‌ای وارد نشود، اما این موضوع نیاز به درک متقابل بین والدین و فرزندان دارد.

وی ادامه داد: والدین حین ازدواج مجدد باید به شناخت‌های فردی و ارتباط طرفین توجه کنند و این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است.

کارشناس پرونده با اشاره به اهمیت حفظ حریم شخصی عنوان کرد: افراد نسبت به حفظ حریم شخصی خود آگاه باشند و به راحتی اطلاعات مهم و شخصی خود را به دیگران ندهند و به راحتی به هر شخصی اعتماد نکنند.

وی افزود: پس از آشنایی و ایجاد ارتباط با اشخاص جدید، حتما از درستی هویت آن‌ها اطلاع داشته باشند.

عرفان بیوک نژاد

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها