آخرین اخبار
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۴
بازدید:۹۸
صد آنلاین | سرهنگ عمار قهاری گفت: در پی مراجعه یک شهروند به پلیس فتا در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش، مشخص شد متهم با ارسال لینک جعلی سهام عدالت از طریق پیامک از ضعف آگاهی مالباخته سوء استفاده کرده و از حساب بانکی وی مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال اینترنتی برداشت کرده است.
کد خبر : ۹۲۵۹۲
 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ عمار قهاری گفت: در پی مراجعه یک شهروند به پلیس فتا در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش، مشخص شد متهم با ارسال لینک جعلی سهام عدالت از طریق پیامک از ضعف آگاهی مالباخته سوء استفاده کرده و از حساب بانکی وی مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال اینترنتی برداشت کرده است.

 

 

 

 

 

وی افزود: در این زمینه با پیگیری‌های تخصصی کارشناسان پلیس فتا، متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی مبلغ کلاهبرداری شده به حساب مالباخته عودت داده شد.

سرهنگ قهاری با اشاره به معرفی متهم به دادسرا، از شهروندان خواست، موقع دریافت پیامک عجله نکرده و به شماره فرستنده توجه کنند، اگر پیامک از شماره شخصی و حاوی لینک بود، بدون شک پیامک جعلی و کلاهبرداری است و به هیچ وجه نباید روی لینک آن کلیک کرد و این را هم باید به یاد داشت که پیامک‌های معتبر با سرشماره مخصوص ارسال می‌شوند.

 

 

 
 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها