آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۵
بازدید:۱۰۳
صد آنلاین | گردان‌های قسام، شاخه نظامی حماس از انجام تله ترکیبی علیه یک خودروی زره‌پوش اسرائیلی در تل السطلان واقع در غرب رفح خبر داد.
کد خبر : ۹۲۵۰۴

 

به گزارش صد آنلاین ، سایت اسرائیلی « حدشوت بزمان» اعلام کرد طی این حمله 8 سرباز اسرائیلی کشته شدند.

 

 

 

 

گردان‌های قسام هم اعلام کرده است مجاهدان مقاومت اسلامی از حمله با راکت یاسین 105 به یک بولدوزر از نوع دی 9 در محله السعودی در تل السلطان خبر داد و افزود: همچنین در حمله‌ای دیگر به یک نفربر اسرائیلی همه افراد آن کشته و زخمی شدند.

به نوشته حدشوت بزمان، بالگرده‌های نظامی اجساد این سربازان را که همگی از یگان مهندسی بودند به بیمارستان‌های بیلنسون و شعاری تسیدیک منتقل کردند و به هر 8 خانواده کشته شدن فرزندانشان اطلاع داده شد.

چندین حساب کاربری اسرائیلی در شبکه‌های اجتماعی این خبر را منتشر کردند و افزودند: «حدود ساعت پنج صبح به وقت محلی، یک راکت ضدزره به سمت یک نفربر زرهی که 8 سرباز و افسر در آن بودند، شلیک شد و بلافاصله این نفربر منفجر شد و آتش این خودرو را فراگرفت و هر هشت نظامی اسرائیلی که در داخل آن خواب بودند، در آتش سوخته و کشته شدند.»

شبکه ماهواره‌ای الاقصی هم اعلام کرد که نیروهای اشغالگر برای سرپوش گذاشتن بر این حادثه امنیتی سنگین و انتقال مجروحان و کشته شدگان، حملات توپخانه‌ای و هوایی خود را در رفح تشدید کردند.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که بالگردها، توپخانه و قایق‌های نیروی دریایی رژیم صهیونیستی از ساعات صبح به بمباران خشونت آمیز خود در مناطق غربی شهر رفح ادامه داده اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها