آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۷
بازدید:۶۷۵
صد آنلاین | رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از وقوع یک حادثه واژگونی یک دستگاه پراید در محور عباس‌آباد - میامی خبر داد و گفت: متأسفانه یک دختر نوجوان در این حادثه جان‌باخت.
کد خبر : ۹۲۴۶۹
 

به گزارش صد آنلاین ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، اظهار داشت: یک دستگاه پراید در محور عباس‌آباد - میامی واژگون شد، این حادثه در 15 کیلومتری میاندشت از سمت سبزوار به وقوع پیوست.

 

 

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: این حادثه بین عباس‌آباد و میاندشت و در 15 کیلومتری سبزوار به سمت میاندشت به وقوع پیوست.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، افزود: این حادثه منجر به فوت یک  دختر بچه 7 ساله شد و چهار سرنشین دیگر خودرو مصدم شدند.

صالح نساج در ادامه بیان کرد: متاسفانه حال یکی از مصدومین که یک دختر نوجوان 13 ساله است نیز وخیم است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، گفت: بالگرد اورژانس هوایی بلافاصله برای کمک به مصدومین این حادثه و انتقال آنان به بیمارستان اعزام شد.

قرار داشتن محور تهران - مشهد و دامغان - معلمان - جندق - اصفهان در استان سمنان، جاده‌های این استان را بسیار پرحادثه کرده است. بیشتر حوادث رانندگی در استان سمنان از نوع واژگونی است و کارشناسان بر لزوم رفع نقاط حادثه خیز و البته توسعه استراحتگاه‌های جاده‌ای را برای کاهش این نوع سوانح توصیه کرده‌اند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها