آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹
بازدید:۷۸
صد انلاین | دادستان عمومی و انقلاب ایذه از بازداشت ۲ نفر از عوامل شهادت ستوان یکم اصغر خلیلی مهر در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۹۲۴۶۴

به گزارش صد آنلاین ،  دادستان عمومی و انقلاب ایذه از بازداشت ۲ نفر از عوامل شهادت ستوان یکم اصغر خلیلی مهر در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، باقر آرامش روز شنبه در خصوص این پرونده بیان کرد: پنجشنبه ۲۴ خردادماه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ایجاد مزاحمت در منطقه ستارخان ایذه، ماموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند که یکی از ماموران انتظامی مورد اصابت گلوله متهمان قرار گرفت و به شهادت رسید. وی افزود: به دنبال وقوع این حادثه بازپرس دادسرای ایذه با حضور در محل، تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد و متهمان شناسایی شدند که ۲ نفر از عوامل دخیل در این حادثه بازداشت شدند. دادستان عمومی و انقلاب ایذه با بیان اینکه ۲ نفر متهم اصلی این پرونده تحت تعقیب قضایی هستند، گفت: تحقیقات برای دستگیری این متهمان ادامه دارد. ستوان‌ دوم «اصغر خلیلی‌مهر» از نیروهای خدوم انتظامی پنجشنبه شب و در حین انجام وظیفه برای تامین و حفظ نظم و آرامش جامعه در شهرستان ایذه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها