آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
بازدید:۱۴۷۳
صد آنلاین | پرونده جنایت خانوادگی در محله چهارباغ تهران در کمتر از ۲۴ ساعت بسته شد.
کد خبر : ۹۲۴۲۸

به گزارش صد آنلاین ، در ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه مورخه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳، وقوع یک فقره تیراندازی در منزلی واقع در چهارباغ شرقی به کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد اعلام شد.

 

 

 

 

 

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد داماد خانواده که ۴۰ساله است، با مراجعه به محل زندگی خانواده همسرش، پس از ورود به خانه اقدام به تیراندازی کرده که بر اثر این تیراندازی، پدر همسرش را به قتل رسانده و با مجروح کردن همسر و مادر همسرش، با خودروی ۲۰۶ از محل متواری شده است.

ارجاع پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با وقوع جنایت، موضوع به پلیس آگاهی و دادسرای امور جنایی اعلام شد و با حضور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، ادامه تحقیقات در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با شناسایی مخفیگاه متهم در استان البرز شهرستان ملارد، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی روز پنج‌شنبه مورخه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ جهت دستگیری قاتل به شهرستان ملارد اعزام شدند و در تحقیقات میدانی اطمینان پیدا کردند که وی داخل یک خانه ویلایی مخفی شده است.

در زمان عملیات دستگیری، قاتل با مطلع شدن از حضور مأمورین اقدام به فرار کرد که با تعقیب و گریز و رعایت قانون به‌کارگیری سلاح و شلیک چند تیر هوایی، نهایتاً قاتل دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

اعترافات متهم

متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ارتکاب جنایت و تهیه سلاح از حدود یک سال پیش با هدف کشتن همسرش و اعضای خانواده همسرش اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش در خصوص شب جنایت به کارآگاهان گفت: بنده با همسرم اختلاف داشتم. شب جنایت با اسلحه‌ای که از قبل برای همین کار (ارتکاب قتل) تهیه کرده بودم به درب منزل پدر همسرم مراجعه کردم، به‌بهانه تحویل دادن وسایل شخصی پسر ۵ساله‌مان وارد خانه شدم که به‌محض پایین آمدن پدر همسرم با او درگیر شدم و او را هدف گلوله قرار دادم، پس از آن همسرم و در آخر، مادر همسرم را با گلوله زدم و به‌سرعت با ماشین از محل فرار کردم.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در زمان حاضر دو مجروح این درگیری خانوادگی منجر به جنایت در بیمارستان تحت اقدامات درمانی قرار دارند؛ متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است و تحقیقات تکمیلی به‌ویژه در جهت کشف سلاح مورد استفاده در جنایت در دستور کار کارآگاهان این اداره قرار گرفته است.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها