۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۲
پیشکسوت استقلال علیرضا بیرانوند را شست و پهن کرد
بازدید:۱۲۴۱
پیشکسوت استقلال گفت: بعد از حرف و حدیث‌هایی که دروازه‌بان پرسپولیس درباره آمدنش به استقلال به راه انداخته بود مدیر پیشین باشگاه خوب جوابش را داد و حقش را کف دستش گذاشت.
کد خبر : ۹۲۴۲۳

مهدی فنونی‌زاده بازیکن اسبق تیم استقلال ، در واکنش به صحبت‌های حجت کریمی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که ادعاهای بیرانوند درباره ارقام پیشنهادی باشگاه استقلال او را کاملاً تکذیب کرده است اظهار داشت: دم آقای کریمی گرم که جواب این بیرانوند را داد. متاسفانه آن‌هایی که در استقلال حضور دارند فعلاً نسبت به این قبیل مسائل سکوت کرده‌اند که جای تعجب دارد. چرا مقابل چنین ادعاهایی که باعث تخریب باشگاه استقلال و مدیران آن می‌شود سکوت می‌کنید. باید جواب این افراد را بدهید. به اندازه کافی در زمین فوتبال به ما توهین شده نباید بگذاریم در فضای رسانه‌ای هم به ما توهین کنند.


وی ادامه داد: با این ناداوری‌ها و بحث فسادی که در فوتبال به وجود آمده کاملاً مشخص شد که چه روش‌هایی برای دور کردن استقلال از قهرمانی به کار گرفته شده بود. متاسفانه هیچ چیز در این فوتبال سر جایش نیست و لااقل خوب شد که جواب این آقا را درست و حسابی دادیم.

مدافع اسبق تیم استقلال ادامه داد: اگر خدا جای حق نشسته باشد همه می‌دانند که حسین حسینی شایسته ایستادن درون دروازه تیم ملی است اما همه می‌دانیم که دست‌های پشت پرده او را از دعوت شدن به اردوی تیم ملی اخیر هم محروم کرد. آمار این فصل او هم ثابت می‌کند که حسینی بهترین دروازه‌بان ایران است و امثال بیرانوند بعد از او قرار می‌گیرند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: متاسفانه هر طور دلشان می‌خواهد فوتبال را می‌چرخانند و کسی هم جوابگو نیست. با این افتضاحی که در بحث فساد در فوتبال به وجود آمده دیگر هیچ یک از قهرمانی‌های اخیر آقایان ارزش ندارد. متاسفم برای فوتبالی که همه جای آن فاسد شده و بوی گند می‌دهد.

فنونی‌زاده همچنین خطاب به مسئولان فعلی باشگاه استقلال تاکید کرد: داریم زمان را از دست می‌دهیم. مشخص نیست چه کسی در باشگاه مسئولیت دارد! یک نفر می‌گوید سمیعی، یک نفر می‌گوید شهریاری، بعضی‌ها هم می‌گویند مجمع باشگاه! اینکه نشد کار، باشگاه استقلال به بخش خصوصی واگذار شد تا مثلاً صاحب‌ پیدا کند اما در حال حاضر بی حساب و کتاب شده است و بدتر از وضعیت قبل را تجربه می‌کند.

وی در پایان اضافه کرد: همه در حال یارگیری هستند و دارند خودشان را برای فصل بعد آماده می‌کنند اما ما هنوز اندر خم کوچه اولیم. هنوز نمی‌دانیم مدیر کیست، سرمربی کیست و داستان از چه قرار است. اگر قرار باشد اتفاق مهمی در لیگ برتر آینده بیفتد باید استارتش را از الان بزنیم. باید خوب یارگیری کنیم و نقاط ضعف تیم را به نقاط قوت تبدیل کنیم.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها