۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
پیشکسوت استقلال رضا جاودانی را شست و پهن کرد
بازدید:۸۵۱
پیشکسوت فوتبال استقلال گفت: متاسفم برای لیگ برتری که در آن به زور می‌خواهند تیم سوگلی‌شان را قهرمان کنند و خوشحالم که خداوند اینگونه فاسدان را رسوا می‌کند.
کد خبر : ۹۲۳۶۴

محمد نوری بازیکن اسبق تیم استقلال  ، درباره اتفاقات اخیر پیرامون باشگاه مس رفسنجان و فساد در فوتبال اظهار داشت: شنیدن و تماشای صحبت‌های آقایان عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی جالب بود اما سوال مهم‌تر این است که چرا این مسائل تا امروز عنوان نشده بودند. آقای جاودانی شما که در فدراسیون فوتبال از این اتفاقات خبر داشتید و مسائل این چنینی را دیده بودید چرا نسبت به این مسائل بی‌تفاوت نشستید و اجازه ندادید کسی از این قبیل اتفاقات مطلع شود؟ آقای جاودانی شما که اینقدر با جزئیات از تخلفات و اتفاقات دور و بر فوتبال مطلع بودید چرا الان صحبت می‌کنید؟ چرا در اسفند ماه پارسال حرف نزدید؟ چرا در فروردین و یا قبل از برگزاری هفته‌های پایانی لیگ برتر این مسائل را عنوان نکردید تا هوش و حواس بقیه سر جایش بیاید و از فساد در فوتبال مطلع شوند!


پیشکسوت استقلال تاکید کرد: اگر قوه محترم قضاییه قصد برخورد با فاسدان و جلوگیری از فساد در فوتبال را دارد باید سرِ مار را قطع کند نه اینکه به سراغ نفرات رده پایین برود. وقتی رضا جاودانی تا این اندازه از بده بستان‌های دور و بر فوتبال مطلع است پس حتماً ارکان دیگر قضایی و مسئولان فدراسیون فوتبال هم از یک سری تخلفات خبر دارند. ولی ظاهراً اراده‌ای برای ایستادن مقابل چنین افرادی وجود ندارد که اگر داشت امروز شاهد این اتفاقات نبودیم.

نوری با اشاره به مسائل مربوط به داوری در هفته پایانی لیگ برتر خاطرنشان کرد: متاسفم برای آن‌هایی که با دوز و کلک و با کمک داوری و زور، تیمشان را قهرمان کردند. آقایانی که دوست داشتند سوگلی شان قهرمان شود امروز فکر می‌کنند کسی از این اتفاق خبر ندارد و مثل کبک سرشان را در برف فرو برده اند. قطعاً هواداران تیم‌تان هم از خجالت نمی‌توانند سرشان را در اجتماع بالا بیاورند. شکر خدا دست تبهکاران اینگونه رو می‌شود و خداوند کسانی که اهل فساد هستند را اینگونه رسوا می‌کند.

بازیکن سال‌های گذشته استقلال همچنین با اشاره به مصاحبه‌های برخی از بازیکنان سال‌های اخیر این تیم علیه تعدادی دیگر از پیشکسوتان استقلال و یا خود تیم تصریح کرد: تعجب می‌کنم از دوستان و عزیزانی که اینگونه خودزنی می‌کنند. جالب است که یک فوتبالیستی که در خارج است در صفحه شخصی‌اش به همین افراد حمله می‌کند و به طور کلی این وضعیت اصلاً خوب نیست. ما همگی اهالی یک خانه هستیم و ناسلامتی استقلالی ایم. چاقو نباید دسته خودش را ببرد. ما در حال حاضر به آرامش نیاز داریم و باید بتوانیم شرایط را برای خودمان و تیممان در بهترین وضعیت قرار بدهیم، نه اینکه با حرف زدن درباره سرمربی و یا بازیکنان قبلی استقلال اول خودمان و در نهایت تیم مان را زیر سوال ببریم.

نوری در پایان اضافه کرد: امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت تیم و باشگاه برای ورود قدرتمند در فصل نقل و انتقالات روشن شود. ما نباید زمان مهم یارگیری را از دست بدهیم. امروز همه تیم‌های مدعی در کمال سکوت و آرامش در حال جذب بازیکن و یا تمدید قرارداد نفراتشان هستند اما ما هیچ کاری نمی‌کنیم و برعکس، پیشکسوتان مان به جان هم افتاده‌اند و در حال تخریب یکدیگرند.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها