آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
بازدید:۹۴
صد آنلاین | در درگیری سنگین مسلحانه بر اثر آتش سنگین مرزداران تعدادی از اعضای گروهک تروریستی زخمی و یا متواری شدند و از ورود آنها به کشور ممانعت شد.
کد خبر : ۹۲۳۶۰

به گزارش صد انلاین ، در درگیری سنگین مسلحانه بر اثر آتش سنگین مرزداران تعدادی از اعضای گروهک تروریستی زخمی و یا متواری شدند و از ورود آنها به کشور ممانعت شد.

 

 

 

 

 فرمانده مرزبانی کشور: با توجه به حساسیت‌های ایام پیش رو در کشور، اعضای گروهک تروریستی به منظور اقدامات خرابکارانه قصد ورود به کشور از طریق مرزهای شهرستان سراوان را داشتند که با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان انتظامی در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند. ضربه سنگین مرزبانان فراجا به گروهک تروریستی در مرزهای جنوب شرق فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: مرزبانان سیستان و بلوچستان در درگیری با گروهک تروریستی در مرزهای جنوب شرق، ضمن ممانعت از ورود آنها به داخل کشور، مقادیر قابل توجهی مواد منفجره و سایر ملزومات کشف کردند. سردار احمدعلی گودرزی روز شنبه اظهار کرد: با توجه به حساسیت های ایام پیش رو در کشور، اعضای گروهک تروریستی به منظور اقدامات خرابکارانه قصد ورود به کشور از طریق مرزهای شهرستان سراوان را داشتند که با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان انتظامی در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند. وی با اشاره به درگیری مسلحانه مرزبانان با گروهک تروریستی، افزود: در این درگیری سنگین مسلحانه که با هوشیاری و شجاعت مرزبانان دلاور همراه بود، بر اثر آتش سنگین مرزداران تعدادی از این گروهک تروریستی زخمی و با متواری شدن از ورود آنها به کشور ممانعت شد. فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: از این گروهک تروریستی مقادیر قابل توجهی مواد منفجره، یک عدد سیفور، یک فیتله باروتی، ۱۳ عدد چاشنی الکترونیکی، یک عدد مدار الکترونیکی، ۱۵ عدد باطری قلمی، تعداد یک دستگاه دوربین سلاح ام ۱۶، یک تیغه خشاب و ۲۵۱ عدد تیر جنگی کلاشینکف، ۸ عدد تیر کلت، پنج عدد نارنجک جنگی ساخت کشور آمریکا، یک عدد نارنجک ۴۰ تیکه و یک دستگاه ارتباطی بیسیم کشف شد. وی اظهار کرد: مرزبانان دلاور انتظامی کشور با هوشیاری و آمادگی عملیاتی و رزمی با ورود گروهک های تروریستی به حریم ایران اسلامی قاطعانه برخورد خواهند کرد.  

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها